bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    gür saçlı erkekler durduğu yerde kelleri beğenen kızlardır bunlar.hem kel hemde gözlüklü oldumu tadından yenmeyen erkeklerdir.
    1 -1 ... olmekistiyorum
  2. ?.
    (bkz: ben neymişim be abi)**
    3 ... happylover
  3. ?.
    "her gözlüklü erkeğin altında bir süpermen yatar" yalanına inanmış kızdır.
    3 ... tttddd
  4. 0.
    bu konu üzerine çeşitli tezler üretilebilir sanırım.örneğin bu başlık gözlük kullanan erkekler tarafından açılmış olabilir ya da gözlüklü erkeklerden hoşlanan kızların bir dayanışma başlığı olabilir.tamam itiraf ediyoruz gözlüklü erkekler sevilio işte entellektüel bi havaları var napalım yani karşımızda alternatif bir canlı, açık oturuma hazırlanan bir konuşmacı falan görüosak bu bizim suçumuz mu??değil işte değil:P
    ... iskandil
  5. 1.
    kızların gözlüklü erkekleri daha olgun ve ağırbaşlı bulması.

(bkz: ergenliktendir)
    2 ... cranberry
  6. 2.
    http://77.92.130.148/cnt/...1_1085248050_m12q-00s.jpg
    3 -2 ... butafor
  7. 3.
    gözlüklü erkeklerin gözünü ders çalışmaktan bozduğunun sanılmasından kaynaklanan durumdur. bukadar ders çalışan birinin de iyi bir okulu bitirip yüksek maaşı olduğu kanısındadır bu kızlar.
    1 ... civeng
  8. 4.
    (bkz: hani lan nerede)
    1 ... cok kastim 29 karakter rumuza
  9. 5.
    Erkeklerin düz saçlı kızları beğenmesinin ters orantılı halidir. Yazık şu dalgalı saçlı kızlarla, gözlük kullanmayan erkeklere. Bu yazıklara daha da genişletilebilir.
    Çalışkan, zeki, olgun ve karizmatik vb bilimum pozitif özelliklerini bünyelerinde bulundurduları var sayıldığından beğeni topluyor olabilirler.
    1 ... puba
  10. 6.
    salak kızın akıllı erkek arayışının sonucudur.

gözlüklü insan akıll mıdır? dersen, sadece gözü bozuktur. bu da kızın salak olmasının başlıca nedenlerinden olabilir. yazlarının sıcak ve kurak geçmesinin sebebi de budur.
    ... semigod