1. 1.
  giydikleri beli açık kıyafetlerle, onları giydikleri an göbeklerinin gözükeceğini bildikleri halde, yolda yürürken çekiştirmeleriyle çok daha garip bir hal alan anlamsız durumdur.
  9 -1 ... salca
 2. 2.
  cıplaklıgı seviyorlardır kardeşim dekolte olsun da nerede olursa olsundur. Kendilerini daha rahat hissediyorlardır ve yakıstıran yapsındır.
  ... melankolik
 3. 3.
  yaklaşık bütün hem cinslerinde en azından ayva göbek sendromu bulunduğu için abdominal bölgesi ile gurur duyma hadisesidir. geleceğini tahmin ettiğim farklı bir bakış açısına da karşılık olması açısından lütfen, (#419094).
  ... roy mustang
 4. 4.
  kilo aşımı söz konusuysa daha bir had safhaya ulaştığını gözlemlediğim merak çeşidi.
  2 ... gulyabani
 5. 5.
  gobek deliğini insanlara yansıtmakla beraber, tıpkı mini etek giydikleri gibi çekiştirerek, daha bir dikkat cekmeleri, vucutlarının görünen kısımlarını kapatmaya calısarak daha da bir seksi görünme cabasında olma merakının dişi bünyesinde oluşmuş hali
  1 ... secretcode
 6. 6.
  bunun farklı bir acıklaması maalesef yoktur.Bazı Dişi bünyeler, vucudundaki uzuvları diğer erkek bünyelere göstermekten inanılmaz zevk alırlar.Yani beğenilmek isterler.ilgi çekmek isterler, gösterirler ama vermezler, ve onlar buna bayılırlar.Bir çoğundaki bu tip durumlar (mini etek,dekolte vs.) Özgüven eksikliğidir, her dişi erkekler tarafından arzu edilen kadın olmak için savasır.(ki kozmetik sektörünün dünyanın en büyük üçüncü sektörü olma sebebinin farklı bir açıklaması yoktur.)
  4 -1 ... secretcode
 7. 7.
  günümüz genç kızlarında etten ziyade kemik gösterme eğilimi var.bel kemiği çıkık kızlar yapabiliyorlar.
  ... seamea
 8. 8.
  sözlükte %85 lik bir grubun "sadece göbekle olmaz biraz daha cesur olalım kızlar" dediklerinin duyulması muhtemel olaydır.
  (bkz: akrep nalanın göbek dekoltesi)
  ... blindguardian
 9. 9.
  -şimdi bunlar götlerini göbeklerini açıyolar ya,üşümüyolar mı?

  -ne üşümesi olm,yanıyorrlarr..yanıyorrlarr!!
  2 -3 ... rabbit
 10. 10.
  (bkz: sevgilim üşütürsün açma istersen)
  ... dave mustaine