1. 1.
    fazla kaslı değilim. az kaslı da değilim. gizli kaslıyım ben. zaten evliyim.

özetle beni bağlamayan tiksintidir.
    4 ... serdarsl06
  2. 2.
    Kesinlikle katıldığım önermedir. En büyük kanıtı için;

(bkz: Can yaman)
    3 ... yazarim bilirsin
  3. 3.
    biraz kül biraz duman o benim işte.
    2 ... fikrimfirarda
  4. 4.
    Fazla kaslılar göz zevkimi bozuyor.
    Ayrıca merak etme bizzat kendileri bize ulaşmaya çalışıyorlar. Malum abazalıkta da türk erkeğini geçemiyorlar. Zaten size göre de bizim böyle kendini beğenmiş olmamızın sebebi bu değil mi?
    O yüzden Sen kafana bunları takma.

Ha birde siz gözü şöyle olsun, göğsü şöyle olsun; Böyle olunca iyi, böyle olunca kötü deyince bir şey olmuyor da bu mu battı size? Ölün az ötede lütfen.

Not: kaslı erkeklere lafımız yok üstelik. Çok fazla ( bak adı üstünde fazla. Fazla olan her şey zarardır ) kası olanlar kötü duruyor. Son olarak tüm kızlar öyle düşünmüyor.
    4 -5 ... bilgisiz zeki
  5. 5.
    Tiksinilir mi hiç siz yanlış biliyorsunuz efendim. O kaslar ellenir, öpülür, dillenir hatta. Ağzının tadını bilmeyen de tiksinir işte.

Geç gelen edit: gay değilim vurmayın lan, sağlıklı bir dişiyim dişi.
    -1 ... sufferinq
  6. 6.
    doğru olan konudur. öyle aşırı karın kası, kanat gerekmiyor. biraz geniş omuz, kol v.s bayılıyorlaar zaten. belki hafif belli karın kası ve adonis olabilir. yani zorlamayın.
    1 ... pekis sinici
  7. 7.
    boş yapılan bir başka konu daha. amma uzattınız amk beğendikleri 2-3-4 işte.

özellikle 4 no birebir benim vücut tipi, normalde pek belli etmemeye çalışsalar da az samimi olunca sırnaşmayan kadın yok, evet yok. illa elleri, kolları, memeleri bir taraflarıma "yanlışlıkla" çarpıyor *

internetlerde falan bok atanlara eziklere de iyi bakın ya 1 ya 9.

kızların fazla kaslı erkeklerden tiksinmesi
    1 -1 ... nesgayfe
  8. 8.
    Yalan bilgidir. 2 senedir badicilik yapıyorum haftada 3 kız götürüyorum.
    1 -2 ... 1 station insani