1. 1.
  Kocamın ütüsüne ayıracağım zamanı işe ayırıp fazladan çalışıp 8 bin tl maaş alıyorum. Ne diye koltuğun üzerinde göbeğini kaşıya kaşıya tv izlerken aklından işyerindeki hatunun götünü düşünen bi erkeğe meyve soymak zorunda kalayım ki.

  Eskisi gibi analarınızdan gördüğünüz gibi kocalara sınırsız hizmet hatta kölelik bekliyorsunuz değil mi sayın erkekler. Kadınların çalışma hayatına girmesine karşı çıkılan yıllardaki agresifliğin nedeni buydu işte. Kadınların muhtaçlıktan kurtulması korkusu. Şükür ki artık kadınlarımız kölelikten kurtuldu ve bilinçlendi.

  Edit: evde kalan erkekler saldırmaya başladı bile. Çok iyi be geçmişteki kadınların intikamını almak gibi bişey, siyahilerin kölelikten kurtulduğunda duydukları sevinç gurur gibi bişey bu. Muhtaç olmadığını görünce çıldırıyorlar..

  Edit2: hemcinsimin biri kadınlardan taraf olmama rağmen durmamış sataşmış, yok kendini niye satılacak vücut olarak görüyosun yok ben seveceğim adamı bulamadım yok böyle olmamalı ulan mal erkek seni satın alınan vücut olarak görüyo. Sen saf saf inan seveceğin erkek tabi bulamazsın. Erkek seni sadece et olarak görüyo hatta yetmiyo adamla evlenirsen aynı yatakta sen dahil 5 kadınla hayal ediyo. Ahh kızlarımız, bi de bayan denmesinden rahatsız değilmiş. Sen hemcinslerini satan erkek delisi kezbanlardansın bebeğim, bizimle değilsin.
  24 -22 ... glorrysun
 2. 2.
  (bkz: özgürlük)
  9 -1 ... duz adam sami
 3. 3.
  sen evlenme zaten.

  bu kafa ile evlenirsen kocan katilin olur.
  10 -10 ... true
 4. 4.
  aldığı maaşların miktarı yaşama biçimleri değildir nedeni. en azından olması gereken budur. evlenirken kimse kimsenin cebine çıkarlara bakmamalı. sıkıcı buluyor olabilir, hayatını bir kişiyle geçirmek istemiyor olabilir istemeyene neden çok. evlilik bir yasa değildir.
  7 ... yinemihakliyim
 5. 5.
  sevememek.
  güvenememek.
  uygun insanla yolların kesişmemesi.
  çocukluk travmaları.
  kendini tanıyamamak.
  korkmak.
  kafandan geçirdiğin düşünceye kadar birinin ortaklığı fikrine ısınamamak.

  işin gücün de varsa neden riske gireceksin ki?
  7 -1 ... wendy vermeer
 6. 6.
  "nasılsa o yüzde birle evlenemeyeceğim, o halde ne kadar geç istemediğim evlilik yaparsam o kadar iyidir" düşüncesi.
  2 ... deli anlamindaki de
 7. 7.
  başlığa bak her kadın 8 bin tl maaş alıyormuş gibi. çok komik duruma düşüyorsunuz.
  1 -4 ... expected1
 8. 8.
  başkalarını arzu eden birini yanımda gezdirmek istemediğim için.
  8 ... yuliasinigir
 9. 9.
  Mutsuz giden evlilikleri görüp evlenmekten korktuğu için.
  3 ... kalkyerineyatyavrum
 10. 10.
  ben bile kendime katlanamıyorum, elin oğlu nasıl katlansın?
  3 ... kahvekompostosu