1. 15.
    kezban kızların merakıdır.

aynı şekilde yalvartan erkek de kekodur.

kaçıncı yüzyildayiz ilişkilere bakış açınıza bakın ya.

(bkz: cringe)
    3 ... etik olmayan biri
  2. 14.
    Hiç yalvarmadim... Tam tersine 5-10 tane aglattim shshs
    ... bogey
  3. 13.
    burada şöyle erkek vurduruyordur böyle erkek ılıktır diye bir çok geyik dönüyor ya işte hepsini atın bir kenara bir hatuna yalvaran erkek net yavşaktır. geyik değil tespit gibi tespit.
    1 ... hayta38
  4. 12.
    ona merak değil test denir. aslında erkeğin duruşunu korumasını bekler bilinçaltında. mal olan erkek de sekse giden yolun yalakalıktan geçtiğini zanneder.
    ... esaret kabul edilemez
  5. 11.
    Türkiye de bir adettir..
    1 ... gezdimgordumyenildim
  6. 10.
    Erkeklerin yalvarma merakıdır o. Sen yalvarmaya meyilliysen kız kişisi ne yapsın.
    1 -1 ... yasas
  7. 9.
    Ben hiçbirine yalvarmadım. Aha şu an çok sevdiğim kadın var. Bugün konuşmamız sertti. Ayrılık gelebilir. inan yüreğim yanar, onu çok seviyorum ama kendimi yakar gene eğilmem. Yalvarmam, kal diyemem. Öfkelenir gene aynı şeyleri söylerim. Kaybedeceğimi de anlarım ama gene söylerim. Kendimi tutamam, bir şey kanıma dokunuyorsa sevdami da deler geçerim.
    1 -1 ... gbuepfh
  8. 8.
    Avucunu yalasın kodumun beyinsizleri

Şu yaşıma kadar hiçbir kadına yalvarmadım şu saatten sonra da yalvarmayı düşünmüyorum.
    ... vatanseverterorist
  9. 7.
    beyni en spesifik çalışan canlı şu kızlar kuşa beyni nakil et ve bak sırt üstü geri geri uçar. yalvarma süründürme naz niyaz misali. reddeder sonra sevseydi tekrar ederdi beni bırakmazdı denedim der. oğlan münetçim bokumu yemiş onun duygu gururu yokmu. neymiş diz çökecek evlilik teklifinde sanki şovalye kutsayacak ya da kölesi ya da evlenince gezmiyecek asosyal olup ev eşinin peşinde dolanacak kaniş gibi.
    ... minmimeranim
  10. 6.
    Kadınların en büyük hobisidir. Aksini iddia eden yalan söylüyordur.
    ... adam gibi konus