1. 1.
  Özellikle de türkiyede görülen vahim durumdur. Türk toplumunda özellikle de son zamanlarda yeni nesil Günümüz kızları Her adımı hareketi erkekten beklediği gibi, Sevgililik teklifini, açılmayı dahi erkekten beklemekte. Günümüz kızları diyorum çünkü eskiden bu kadar çok değildi, eskiden kızlar daha bilgili daha medeni, samimi, kültürlüydü. Şimdiki gibi teknoloji bu kadar yaygınlaşmamışken daha sıcakkanlı, canayakın alçakgönüllü ve içten kızlar vardı, şimdiki kızlardaysa buram buram bir kendini beğenmişlik şımarıklık mevcut. Şimdiki kızlar daha nezaketten alçakgönüllülükten bile haberi olmayan, değil bir erkeğe açılabilecek veya sevgililik teklifi yapabilecek kadar onurlu ve karakterli olmak, daha selam veren insan gibi konuşan erkeği bile kendisine asıldı zannederler, konuşmazlar, ters ya da soğuk davranırlar. Burdan da anlayacağınız gibi Ne yazıkki ülkemizdeki kız profili git gide Gerizekalılaşmaya, kalitesizleşmeye başladı.

  Özledim o günleri, Nerde eski tip okuryazar, samimi içten, iyi kalpli, dürüst, güleryüzlü, alçakgönüllü kızlar, Nerde şimdiki poposu arşa çıkmış, tek derdi ordan burdan mesaj almak, internete koyduğu fotoğrafa beğeni almak olan kendini beğenmiş beyin yoksunu kızlar. Biz karakter kişilik sahibi olsun tek başına bi şeyler yapabilsin diye bekliyoruz, günümüz kızlarının afra tafralarından ben en güzelim havalarından geçilmiyor. Medeni memleketlerin ilkesi olan eşitlik ilkesini bile anlamamışlar, aşk ilanını hoşlantısını dile getirmeyi bile erkekten bekler olmuşlar. Bu mudur gelişmişlik, bu mudur okuryazarlık, Bu mudur eşitlik ilkesi? Yazık be, yazık bu ülkenin toplumuna da , gençliğine de...
  12 -3 ... yoksul genc
 2. 2.
  Teklif etmek yada etkilemek kızın görevi değil erkeğin görevidir.
  Aksini iddia eden eziktir. Erkek beğenir gider etkileyebilirse etkiler kız okey verirse ilişki başlar taş devrinden beri böyle işler bu düzen bırakın hormon seviyesi düşmüş, gururu özgüveni yerlerde bakımlı metropol erkeği ayaklarını. Oldu olacak hiç çaba sarfetme kız gelsin teklif etsin, ilişkiyi yönetsin zamanı gelince seni babandan istesin, bide sen yorulma onu hamile bırakmak için strapon takıp o seni hamile bıraksın.

  Not:Bir kızı kim daha t*şşaklıysa o alır.
  4 -18 ... uzunkartal
 3. 3.
  bana birkaç defa teklif geldi aslında
  1 -3 ... serttsesli
 4. 4.
  Kaşar algisi yaratmamak icin.
  1 -1 ... uludagbasinidumanalmis
 5. 5.
  Vasat durumdur. Ulan teklif etmeyi erkeğin görevi sanan andavallar var bu kafayla biz bi sikim ilerleyemeyiz. Zaten yüceltile yüceltile kendini ulaşılmaz sanan herşeyi ayağına bekleyen sünepe kızlarla doldu etraf, ona buna burun kıvırmalar kendini yukarıda görmeler böyle toplumdan bi bok olmaz, batar ülke. Gerizekalılar herşeyi erkek yapar deyip Kızların götünü kaldırdıkça yalaka olmaktan öteye geçemeyecek. Okuryazar, kadınların toplumda yer edindiği önemli roller aldığı güçlü ülkenin geldiği hale bak. Cahillerle Dolmuş etraf.
  6 -1 ... yoksul genc
 6. 6.
  Topluma göre değişen kavram. Rusya ve iskandinav ülkelerinde daha çok kızlar teklif eder. Slovakya bu anlamda 10 numara yerdir.
  2 -1 ... sirazagiden
 7. 6.
  olacak o kadar dan alıntıdır:
  ...
  Niyetimiz kimseyi kırmak değildir
  Şuradakini buraya koymak değildir
  Arada bir zülfü yare dokunduk
  Tam yerine rast geldi manzara koyduk
  ......
  1 -1 ... monk of monkmountain
 8. 7.
  ilk sevgilim ilk adımı atmıştı.

  yine ilk ciddi adımı atan da şimdiki nişanlımdı.

  zaten 2 ilişkim oldu totalde.

  ikide iki oranda kızlardan adım gelmiş.

  demek ki bu işler kısmet. çevrenizden abuk subuk kızları uzaklaştırırsanız iyi bir elekten geçirmiş olursunuz.
  7 ... raduyev
 9. 8.
  " sen de mal gibi tüm sorumlulukları üstlenirsin. sana yalandan helal olsun erkek adamsın övgüsü çekilir. Teklif etmeme, hesap ödememe vs. Gibi şeylerin hepsi bunla alakalıdır. "

  üstad ne güzel açıklamış burda vaziyeti. Bahsettiğim de tam da buydu işte. bu tip kişiler özellikle bu tip erkekler gaza gelmeye meyillidir kolay kandırılır aklını kullanmaz. kadınların zora gelmemesi için veya başka meseleler için sürekli kendinden ödün vermek her şeyi ben yapmalıyım tavırları, karşıdaki hiçbir şey yapmazken sürekli tek taraflı icraat göstermek erkeklik ya da adamlık değildir bu onurlu bir kişiliğe sığmaz. bu tam anlamıyla ayakta çatır çatır sikilen olmak demektir, parmakta oynatılırsın ve kimse tarafından ciddiye alınmazsın. Sen bi şey yapıyosan aynısını karşındaki kadından bekleyeceksin, yapmıyorsa bunun üstüne tek bir taviz vermeyeceksin, Yok öyle her şeyi erkek yapmalı ayakları, kadın diye köşede beklemeyecek çatır çatır yapacak aynı fedakarlıkları. Bir erkeğe karşı hoşlantısını dile getiremeyen, teklif etmeyen, sırf erkek yapmalı kafasıyla yaşayan bir kadında onur, haysiyet, karakter aramam ben.
  4 ... yoksul genc
 10. 9.
  Ameriga da ediyorlarmış.
  ... bilgisayar delisi