1. .
  Su götürmez Bir gerçektir. ister dünya siyasetine ister bilime bakın hep erkekler öndedir baş tacıdır. Ataerkil toplum demeyin yurtdışında da aynı şey geçerli. Spesifik örnekler bunun dışındadır. ama mesela illa tutturup başarılı olan kadınlar da vardır derseniz, sayın yazar, bunlar da erkek gibidir çiller veya merkel gibi. Arkadaş grubunda ne zeki kız lan tam muhabbet dediğiniz kızlar erkeğimsi ve kekremsidir birazcık. Ama sizi de seviyoruz kızlar. Siz olmasanız kimi sikecektik ?

  Edit : eksileyebilirsiniz, laf sokmaya çalışabilirsiniz, ama aksini mantikli bir açıklama ile iddia edemezsiniz. Kabullenin ve bizim sadece ve sadece seks objesi olarak gördüğümüz varlıklar olarak yaşamayı kabullenin.
  1 -5 ... zarri bis nefi
 2. .
  erkekler ilk önce kız olarak dünyaya gelir, xy kromozomu belli olduğu zaman erkeği şekillendirir. xx kromozom olsa idi kadın olarak kalacaktı. bu yüzden vücut yapısı daha değişiktir, kız kadar güzel olmasa da. erkekler kızların üzerine, bir üst versiyonuna upgrade olmuş olarak dünyaya gelir. bu yüzden -her ne kadar estetik açıdan göze hoş görünse de- kızlar sadece vücut olarak gelişmemiş olmadığı için daha salaktir.
  ... anambunelan