1. 1.
    -her şeye cinsellik gözüyle bakan kişilerin akıllara zarar sözüdür.
    -bu söz:"ateşle barut yan yana durmaz" sözüyle kan kardeştir.
    -ama eğer sürdürülebilirse en iyi dostluklar kız ve erkekler arasında olur.*
    8 -4 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    (bkz: kankasi erkek olan kizlar)
    2 ... dramtatatam
  3. 3.
    hayatına doğru düzgün "kız" girmemiş, hiçbir kız-arkadası olmayan erkeklerin yanılgısı. belki kahvede beraber maç izleyemezler, serserilik yapamazlar bir yere kadar ama bunun gibi bi kaç şey dışında "dost" olmak için ne gerekiyosa her şeyi yapabilirler.*
    2 ... redwinemania
  4. 4.
    doğru olan yargıdır.
    3 -4 ... doktor sağbırakmayan
  5. 5.
    hemcins dostlukların da olamayacağına dair önermeyle geçerli ve tutarlı kılınabilecek yargı.
    sadece karşı cinsler arasındaki dostluklar için verildiğinde totoloji* yaratıyor.

toto* haramdır.
    2 ... bl
  6. 6.
    kızların erkek dostu olamayacağını destekleyen yargı, nitekim doğru yönleride vardır. belki ilerde bir gün olabilir ama bu devirde olmaz kardeşim ne derseniz deyin * bizim ülkemizde buna hazır değil. nerden mi çıkarıyorum? erkeklerin %60-%70i kızları et parçası olarak goruyor * * * ve bizim bazı saf kızlarımızda kusura bakmasınlar onları dostu belliyor ama onlar belkide o kızı düşünerek mastürbasyon yapıyorlar durum bu
    kimse alınmasın gucunmesin lafım genellemedir yine diyorum istisnalar vardır; vardır, ancak bozmuyor işte kaideyi.
    2 ... picnick
  7. 7.
    gerçekten zor bi olaydır bi kızla bi erkeğin dost olabilmesi.fakat eğer gerçekten dost olunbilirse olay başka maceralara kaymazsa gerçekten çok güzel paylaşımlar çıkabilir çünkü iki kızın dostluğunda olduğu gibi dedikodu kıskançlık vs. olmayacaktır.keşke olabilsedir..
    ... dokuzhanim
  8. 8.
    genelde zor olan bir durum olmasına rağmen olduğu takdirde işin içine kıskançlık, çekememezlik gibi duygular girmediğinden daha sağlam olacak durumdur. ama bir zaman sonra da dostum dediğiniz kişinin size aşık olduğunu öğrenirseniz gerçek bir yıkımdır.
    ... eticicibebe
  9. 9.
    bu dahil bütün genellemeler yanlıştır. *
    1 ... sizoyumulanfrenoldugumkadar
  10. 10.
    yapılan ön yargılamalardan biridir.
    1 -1 ... beren