1. 11.
    Başlıkta erkek koşturur tabi ceremesini biz çekiyoruz.

Kuzenin biri piçle evlendi 6 ay sonra koşa koşa baba evine döndü boşanma durumları tehditler gırla gitti sonra piçi sülalecek döve döve peşini bırakması için ikna çabalarımız oldu falan filan.

Sizin boktan seçimleriniz aileye de patlıyor haberiniz olsun erkeklerin kötü seçimleri maddi hariç ailelere patlamıyor haberiniz olsun.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  2. 12.
    Şiddet görünce sosyal medyada, burda zırlamayın da efendi erkeklere bakmasanız da olur. Efendi erkeklerin başına gelen bir şey yok hepsi işinde gücünde sağlıklı. Yüzü gözü mosmor halde fotolarınız ile sosyal medyada erkek şiddeti diye genellemenize tepki gösteriyor diğer erkekler. Daha 2 gün önce feminist avukat Ümit uygunun tipini çekici bulduğunu itiraf ediyordu. Elemanın tipinin sadece 6 ay yararı var zaten. Efendi erkekleri seçip seçmemeniz umrunda değil kimsenin dayak yiyip zırlamayın sonra ama seçimlerinizi sorgulayın öncelikle.
    1 -1 ... bolivya devlet radyosu
  3. 13.
    ne kadar piç erkek varsa bir erkek olarak 1 km'den anlayabiliyorum. efendi adamlr da gayet kendisini belli ediyor. bunun yerine kıroluğu, kekoluğu, haşin oluşu baştan hoşuma gitti sonradan pişman oldum deseler daha doğru olur.
    2 -1 ... gercekleri konusan adam
  4. 14.
    doğrudur kimsenin alnında yazmıyor piç olup olmadığı ama bir erkek aşırı özgüvenli yırtık olduğu her halinden belli olduğu halde kızlarımızda maalesef onu değiştirme çabası var. boşa çaba boşa enerji. değişmezler.

efendi erkek ise sümsük, özgüvensiz, çekingen değil. nasıl konuşacağını bilen, saygılı, kültürlü, sorunlar karşısında ya yeter amk deyip ağlayan değil çözüm bulabilen, orada burada çalışmayıp (bir şirkette kıdemli olanları tenzih ederim)kendi işine odaklanan ve hayatını idame ettirebilen sakin insandır.

aslına bakarsanız belli bir yaştan sonra bu yaş illa 30 üstü değil 23 ve üzeri diyebiliriz ki konu dağılmadan anlatalım. efendi erkeğin peşinden koşarlar aga. piç erkeği umursamazlar bile. piç erkeği takan kız zaten barlarda clup'lerde takılmayı sever.

taktiklerimi verirsem bana ekmek kalmaz* o yüzden deneyerek öğreneceksiniz hayatı.

tanım : 27'den önce evlenmem hayatımı yaşarım diyen kız bahanesidir.
    2 ... samanyolundakisaman
  5. 15.
    Ateşten buz gibi davranmasını beklemek gibi çelişkilidir.

Ateş ateştir, buz buz.

Öyle olsun ama şöyle olsun işlerini bırakıp tutarlı isteklere sahip olurlarsa hayal kırıklığı yaşamazlar.
    1 ... kel insan
  6. 16.
    Bu tamamen kızlarımızın mal olmasıyla cevaplanacak sorunsaldır. Piç bir erkek kendini her şekilde belli eder, illa ki onunla vakit geçirip bir şeyler yaşamak gerekmez. Adam ortam adamı, çapkın, geçmişi de sıkıntılı. Bu sana efendi numarası yapıyor diye sen de hemen sazan gibi atlayıp sevgili olmak zorunda mısın? Tamam sevgili olabilirsin lakin üzülünce de ağlamayacaksın, başını taşlara vurmayacaksın.

Ulan gerçekten efendi erkekleri şimdiki kızlar tercih etmiyor. Nerede hapçı, keko, şiddete meyilli adam var onu tercih ediyorlar. Cidden aklım almıyor. Piç erkekler yüzünden efendi erkekleri üzdünüz kızlar, size acımam imkansız.
    17 -1 ... queenn of darkness
  7. 17.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117318/+
    ... kellim kellim layenfa
  8. 18.
    Çocuk gerçekten piç olsa öyle demezler. Hikaye anlatıyorlar. Aynısını erkekler yapıyor, oruspu... Hayır hayır dostum hayır böyle ilişki olmaz.
    ... promer
  9. 19.
    Çoban köpeğinin sürüye giren yabancı koyunu 1 km öteden ayırt etmesi gibi, Kızlar da 50 tane adamın içinden piçi 1 km öteden görür ve seçer,

efendi zannettim piç çıktı diye birşey yok. iletişim kurma tarzın yüzünden efendi adamın seninle tanışma ihtimali yok bi kere.

(bkz: Yalanını sikeyim)
    1 ... morat