1. 1.
  Ortalama türk kızı doğası gereği efendi erkeklerle iletişime kapalı. Ama kapalı olduğunun farkında değil.

  Efendi erkeğin onunla iletişimi zaten imkansız olduğundan etrafındaki piçler için efendi zannettim piç çıktı demeleri embesilce yani.
  8 -3 ... morat
 2. 2.
  Hata olarak görmeleri fakat bunu hata olarak kabul etmemelerinden kaynaklı.
  1 ... zosma
 3. 3.
  Flört dönemi sabıka kaydı istiyorum.
  4 ... ekonovich
 4. 4.
  Sallıyorlar amk bilerek piçe güvendim. ben salağım malım diyecek halleri yok ya.
  9 -3 ... karton toplayan cocuk
 5. 5.
  Adam çok piç ve heyecan vericiydi, 50 kişinin içinden özellikle sectim, beni sikip attı,

  diyemedikleri için yaptıkları saçma açıklama.

  (bkz: Tarla benim elletirim göt benim elletirim)
  (bkz: iflahı sikilmek)
  5 ... morat
 6. 6.
  (bkz: Kavun aldım kelek çıktı insan bildim dölek çıktı)
  1 -1 ... mastor
 7. 7.
  başlıkta kızlardan çok erkeklerin at koşturması sorunsalı.
  acaba bu durum erkeklerin iki yüzlülüğünden olabilir mi? flört döneminde eğilip bükülüp ilişki ilerleyince içindeki canavarı salıvermesinden olabilir mi?
  olamaz.
  çünkü tanıyamadık bizim suçumuz. salağız. duymak istediğiniz bu ise.
  birde efendiyim kimse bana bakmıyor tribiniz de baydı artık. siz mükemmelsiniz kızlar şopar, bundan ötürü olmuyor ilişki.
  3 -5 ... katil oldum
 8. 8.
  Bir de piç zannettim efendi çıktı anlayışı var.
  -1 ... kangurubu
 9. 9.
  sevgilim olana kadar bende bu konuda dert yanıyordum ama sevgilim olunca kompleksim geçti. tamam kızlar biraz bu konuda salaklar. aşırı bir sert erkek fantezileri içten içe yok değil özellikle muhafazakar yetiştirilme ve potansiyel baba imajının hep anneyi döven bağıran çağıran bir figür olması kızların bilinçaltında sert maço erkek isteği uyandırıyor da olabilir. ama efendi erkek veya piç erkek ayrımı ilk etapta saçma geliyor bana kimsenin alnında aa bu piç bu efendi yazmıyor sen özgüvenliysen kızları kendine çekersin kardeşim. özgüvenin yoksa, suskun biriysen çok böyle aman aman bir tipin olacak ki sen konuşmadan kızlar numaranı istesin ki öyle yakışıklı biride zaten özgüvensiz değildir de bir ihtimal dedim. velhasıl suskun bir insan her zaman soğuk bir algı yaratır ve kızları da tedirgin eder çünkü kızlar zaten doğası gereği her zaman kuşkulu ve güvene daha çok ihtiyaç duyan varlıklar. hani sustuğunuzda karizmatik cool olduğunuzu falan zannediyorsunuz ama ortamda saçmalasa bile şebeklik yapan erkek takıp koluna götürüyor kızı sende haşin bir bakışla kızların gidişini seyrediyorsun.

  mallık yapmayın sadece özgüvenli olun. olamıyorsan da kızlar bana şans vermiyor diye ağlama kardeşim. hiçbir kız hemen kucağına atlamaz. ilk teklifte veya ilk adımda kabulde etmez bunlar özgüvenini zedelemesin hayırlara reddedilmelere alışacaksın. böyle böyle kalkacaksın ayağa.

  armut piş ağzıma düş yok öyle iş. ne kadar emek o kadar köfte. kimse bir yerlerde ahmet mehmet varmış gidipte flörtleşeyim diye gelmez size. kendinizi ben burdayım lan diye gösterin..

  bir kıza asla mı asla hadi sinemeya gidelim hadi sevgili olalım ederse eder etmezse etmez diye hemen atlamayın. bir kıza hemen çıkma teklifi edilmez. ilk adımınız her zaman seni tanımak isterim bir kahve içelim mi tarzı cümleler olsun.
  1 ... narsistikpatinaj
 10. 10.
  Başlıkta erkek koşturur tabi ceremesini biz çekiyoruz.

  Kuzenin biri piçle evlendi 6 ay sonra koşa koşa baba evine döndü boşanma durumları tehditler gırla gitti sonra piçi sülalecek döve döve peşini bırakması için ikna çabalarımız oldu falan filan.

  Sizin boktan seçimleriniz aileye de patlıyor haberiniz olsun erkeklerin kötü seçimleri maddi hariç ailelere patlamıyor haberiniz olsun.
  2 -1 ... karton toplayan cocuk