1. 1.
    seçilmek isteme sebebiniz cinsel birliktelikse zaten seçilmeyin arkadaşlar.
    Bir tercihtir ama ne kadar doğrudur bilinmez.
    7 -3 ... scheat
  2. 2.
    piçlerle takılın yiyişin sikişin, ondan sonra evlenilecek erkek çocuğuma baba olabilmeli.

lan sayın amına koduğum altına yattığınla da öyle düşünüyor muydun?

amına merhameti olmayanın kimseye merhameti olmazmış.

(bkz: tamam sakinim)
    10 -2 ... saint andre
  3. 3.
    piçliktir.
    1 -1 ... bearded bear
  4. 4.
    kontrol etme arzusudur koca olmayacağını kendisi de biliyor.
    1 ... miraak
  5. 5.
    Ben bi değişiklik yapıp efendi tercih ettim mesela. SonuÇ değişmedi bilin istedim.
    2 -1 ... cileksultan
  6. 6.
    seven s.kilir s.ken sevilir özeti bu.
    1 ... cypher
  7. 7.
    Bilimsel olarak açıklayacağım durum. Asıl olay çocuğun piç oluşu olarak adlandırılsa da aslında asıl olay piç olabilecek seviyede bir erkeğin sahip olduğu davranış özellikleridir. Bu özelliğin en mühim ve bu konuyu en iyi açıklayacak olanı özgüvendir. Bu erkeklerimiz zaten özgüven sıçıyor oluşlarından mütevellit çirkin de olsa tıknaz da olsa bütün bu eksi özelliklerini bu özgüven ile absorbe eder. Çünkü bu özgüven yanındaki dişi kişisine de hissettirilir dolayısıyla dişi kendini daha güvende hisseder. er kişisi ise bu özgüveni ego ile birleştirerek dişiye kendisini affedersiniz sik gibi hissettirir. 'Ben sana muhtaç değilim, elimi sallasam ellisi, ama nedendir bilinmez şu an seninle ilgileniyorum ya bayaa şanslısın' der gözleriyle. Dişi de kendini gerçekten böyle hissedip çocuğun peşinde kul köle aman beni terk etmesin, yok efendim galiba aşığım, bu tip ilüzyonlara kapılır. Zaten bahsettiğim bu özgüven efendi insanda olmaz. Efendi insan hep başkalarını kendinden üstün görür, hep el üstünde tutar insanları kısacası iğrenç tanımla x e gereğinden fazla değer verip sonunda sik gibi ortada kalır. Neyse devam edelim. Bu er kişisi-özgüvenli olan- bu özgüveniyle elde edemeyeceği dişi olmayacağının farkında, biraz da testosteronun etkisinde çok eşli olup çıkar. Sonunda ego ve özgüven harmanı genç ve masum dişimize acı bir aşk, kullanılmış bir mendil ve birazcık kalp kırıklıkları ile yapacağını yapmış olur. Yani gençler ikisi aynı şeymiş gibi görünse de kızlar piç erkekleri değil özgüvenli erkekleri tercih eder. Özgüven bir karakter özelliğidir. Piçlikse özgüvenin getirdiği bir davranış biçimi.
    5 -1 ... an awesome wave
  8. 8.
    efendiyi siktir edip piçi seçerler, piç bunları kullanıp kenara atar, sonra da bunlar tüm erkekler aynı der depresyona girer içine kapanır. sonra biraz kendini toplayınca siktir ettiği efendiye dönmek ister, ama o efendi erkek de azıcık gururu varsa önceden kendisine yapıldığı gibi tamamen de haklı bir sebepten okkalı bir siktir çeker. kız arafta kalır.

böyle kızlar kalsın da zaten. şansını tehlikeli sularda deneyip boğulmaya başladıktan sonra can kurtarana sarılmak toz pembe senaryo. gerçek hayat ise böyle işlemiyor. en azından benim için. bir şey yapacaksan sonuçlarını da göze alacaksın.
    1 ... black rose wine
  9. 9.
    4s bunu özetlemiştir.
    3 ... georgeborclu
  10. 10.
    Kızların mantıksız olduğunu kanıtlayan bir teoridir .
    1 -1 ... hornswaggle