1. 1.
  bir türlü anlam verilemeyen hastalık türü.

  tüm kızlar bu efendi ve sempatik erkeklere hasta. nerede böyle ezik efendi sessiz sakin bir erkek görseler "çok tatlı çocuk ya" deyip yağ gibi eriyip gidiyorlar.
  1 -6 ... john misty
 2. 2.
  Peki efendi erkeğin bundan haberi var mı?
  3 -1 ... excaliabur tutan panda
 3. 3.
  kizlar efendi (aslinda sunepe) sevmez de, yeri geldiginde efendi(gercek efendilik - oturakli olmak) yeri geldiginde ise yurudugu yeri adeta titreten palikaria misali erkeklere hasta olurlar. iyi bilirim. nai.

  tabi efendilik ile kasintilik arasindaki ince cizgiye dikkat etmeniz lazim. yeri geldiginde hafif tavizler verin, esprituer olun eglenmeyi ve konusmayi cok iyi bilin.
  3 ... arxaggelou
 4. 4.
  gayet yerinde bir hastalıktır.

  tabi hastalıksa...
  ... edserous
 5. 5.
  Yıllarca kızlar Maço erkeklerden hoşlanır dediler, ülkenin yarısı öküz oldu. Sonra yanılmışız efendi erkek seviyoruz dediler. Baktılar olmayacak efendiliği eziklik olarak yorumladılar. Dengemizle öyle bir oynadılar ki en sonunda hepimiz Kerimcan olduk.
  5 ... ruzgara karsi yuruyen adam
 6. 6.
  Kendileri yedi yirmidört piç erkeklerle gezerler. Sabahlara kadar vurdururlar. Sonra efendi erkek isteriz. Yok öyle dünya yallah !
  3 ... kara han
 7. 7.
  Güzel ahlak gibi görünen kötü ahlak türleri var. Gerçekten efendi olana bir sözüm yok, ama cahilliğinden, görgüsüzlüğünden ya da işgüzarlığından ve sinsiliğinden sus pus olan, kendini sakin gösterenleri de efendi zannetmek çok yanlış.
  -2 ... the bellatrix lestrange