1. 1.
    kızların duygusal olması erkeklerin seks düşünmesi

2 cinsin kısa özeti.
    12 -6 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    yüz yılın en büyük zırvası.

herkes seks düşünür.

sadece erkek talep eden, kız arz eden taraf olduğu için erkek sekse ulaşabilmek için çaba göstermek zorunda.

ben ciddi ciddi "seven" bir erkeğin ayrıldıktan 3-4 hafta sonra yenisini bulduğuna ya da bulmaya yeltendiğine hiç şahit olmadım.

ama kafanızı 360 derece dönderirseniz etrafınızda bunun tam tersini yapan bir kız mutlaka görürsünüz. çoğu 3-4 hafta bile beklemez. cepteki meriçlerden yer.

arz ederim.
    14 -8 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    aksi takdirde hayat kadını diye bir meslek olmazdı her ne kadar tasvip etmesem de.
    1 ... rebel12
  4. 4.
    kadın ve erkeğin farklı hormonlara sahip olmasından kaynaklanan durumdur.
    muhakkak kadınlar da seks düşünüyordur, ancak erkeklik hormonu olan testosteron, biz erkeklerin seks konusunu biraz daha fazla merkezde tutmamıza, östrojen ise kadınların biraz daha duygusal ve karmaşık bir ruh haline sahip olmasına sebep olabilir diye düşünüyorum.
    3 ... cennetin kralligi
  5. 5.
    Bu şekilde tamamlanmış oluyor olabiliriz.
    2 -2 ... feministmiyimneyim
  6. 6.
    bu zamana kadar edindiğim tecrübeler vesilesiyle demeliyim ki kadınlar erkeklerden daha fazla düşünürler dediğim konudur. erkekler abazalıkla ilk olarak seks muhabbetine girdikleri için toplumda böyle bir ön yargı var ama hoşlandıkları erkek biraz medeni, yüksek mertebede, vücudu iyiyse v.s kadınlar bu konulara giriyorlar zaten.
    ... pekis sinici
  7. 7.
    Genel düşünce olarak doğru dediğim önerme. 5 yıl yurtta kalmış biri olarak, içlerinden 1-2 tanesi böyleydi. Belki toplumsal baskıdan kaynaklı susulduğunu düşünsenizde, bir kızın sadece görüştüğü erkeklerden bile cinsellik imalı mesajlar alması, yani "birlikte olacaksak varım, yoksa ben kaçar" imaları, bir kadını cinselliğe düşman edebilir.

Kadın, sevildiğini hissediyorsa cinsellik yaşamak isteyebilir. Tabiki bu önermenin 94 sonrası için değişmeye başladığını düşünmekteyim.

Not: Entry dibine kadar genelleme içermektedir.
    ... vasilissa
  8. 8.
    Yıllar önce bir yerde şöyle bir yazı okumuştum; erkekler seks için yer arar, kadınlar bahane. Bu da demek oluyor ki cinsellik farklı şekilde tezâhür etsede, her iki cins için de kaçınılmaz. Öyle yada böyle Fıtrattan kaçamazsınız. Yaradılışın temeli ve özü birarada olup huzur ve sükûn içinde selâmetle yaşamak. Zira her iki cinsin de birbirine ihtiyacı var. O halde mesele duygular veya cinsellik değil. Her ikisi de geçici şeyler. Halbuki daha ulvi ve kalıcı birliktelikler için sağlam temeller gerek. Temeli sağlam bina kolay kolay yıkılmaz. Temelinde allahın rızası ve korkusu, sevgi, saygı, güven, sorumluluk ve güzel ahlak olan işler ancak ebediyete kadar intikal edebilir. Bu da ancak aile ve nikah ile mümkün olabilir. işin içine haddinden fazla dünya malı girerse o iş dünyalıktır. Dünya ise geçicidir ve bitmeye mahkumdur. Tıpkı Gündelik ve gecelik ilişkiler gibi.
    6 ... gazeloglu
  9. 9.
    Duygusallık derken bir duygu sömürüsüyse eğer bu da çıkar ilişkisidir.

Hadi beni öv sebestiyan tarzı duygusallık ne derece doğru bir duygusallık olur? Karşısındaki erkek de övmenin ödülünü seks olarak kabullenir o zaman.

Bir de kadınlar nete devamlı popo fotoğrafı atıyor, kim onları zorluyor?
    ... tea man
  10. 10.
    kızlar seks yaparken siz de kendinizi tatmin edersiniz.
    -1 ... hastavilla