1. 1.
  yurdum gerçeğinin sözlüğe yansımasından ibarettir.

  bunun değişik sebepleri olabilir:

  1- toplumsal gerçeklik: ailesi tarafından cinsellik konusunda baskı altında tutulması. baskı derken yanlış anlaşılmasın. evde cinsellikle ilgili konu konuşulmuyor olması ya da konuşulsa bile sus, ayıp diyerek sündürülmesi de bir baskıdır.

  2- kişisel (subjektif) gerçeklik:

  a) cinsellik hakkında entry girerse; afişe olmuş, teşhir edilmiş, toplum içinde çırılçıplak kalmış, soyunmuş hissedeceğinden entry yazmaz. ama yazılanların hepsini mutlaka okur.

  b) özgüveni ya da kişiliği tam gelişmediğinden cinsellik hakkında bir şey yazarsa, erkeklerin kendisine asılacağını sanan paranoyadan ibaret gerçekliktir.

  en tehlikelisi 2-b kısmındaki tiplerdir.
  4 -9 ... javelin
 2. 2.
  cinselliği ahlakla bağdaştıran, karı-kız gördüğünde ağzından salyalar akıtarak benden önce gidecek tuhaf insanların da yaptığı eylemmiş.
  1 -3 ... javelin
 3. 3.
  nedeni gayet açık olan durum. şöyle ki; turist zannedilmek diye bir başlık açıyorsun, altına entry ni güzelce yazıyorsun, sonra bir takım artniyetli insanlar tarafından

  '' vayyy demek sarışınsın, renkli gözlüsün gencim güzelim beklerim diyorsun ha öyle mi'' diye mesajlar geliyor.

  bu durumda yazdığın başlığı tekrar okuyorsun, ulan diyorsun ne var bunda böyle anlaşılacak ki? kafayı kaşıya kaşıya yazdığın alt anlama maalesef üstelik sözlükte sende inanıyorsun. alt anlam nedir. sarışın kadın türkiye de direkt fahişedir, ve ona direkt asılınır. gerizekalı bile olamayacak kadar zavallılar varken bir de cinsellik içeren başlıklara yazacak olduğumuzda demek ki başımıza neler gelecek.
  7 ... novakatinamite
 4. 4.
  sözlükte açılan cinsellik içerikli başlıkların kalitesiz olması.

  (bkz: sözlük yazarlarının prezervatif takıntısı)
  (bkz: sözlük yazarlarının g string takıntısı)
  3 -3 ... javelin
 5. 5.
  kızların cinsel içerikli başlıklara entry girmesi durumunda, yurdumuz erkeklerimizin kızların bu düşüncesini suistimal edip, entry giren hanım yazarımıza farklı gözle bakması ve hemen fantezi kurmaya başlaması sebebiyle gerçekleşen, gayet haklı ve yerinde olaydır. belki kızların bu düşüncesi sözlükte bir başlık, bir entry bile olsa cinsellik kavramını erkekler gibi topluma açık bir şekilde değil, özel bir kişiyle yaşama inancının sonucudur. *
  6 ... ozix
 6. 6.
  yazar cinsiyetinin anlaşabileceği durumdur.
  ... hiccup
 7. 7.
  Yurdum erkeği fırsatçı olmasa, abaza olmasa, önüne gelene sarkmasa, her kuşun eti yenir sanmasa, çükünden başka şeyleri düşünmeye de fırsat bulsa tam tersi olacak durumdur.

  Zaten buram buram abazanlık kokan ve temelinde sadece bastırılmış duyguların ve mevcut haleti ruhiyenin, açlığın olduğu bariz belli olan başlıklara dişi uuserlerin rağbet etmemesinin iki sebebi vardır :

  1) Cinsellik adı altında her türlü ego tatmin edici başlık açılmakta ve cinsellik belgesel tadında hayvan çiftleşmesi şeklinde ifade edilmektedir. Amaç tartışmaktan ziyade içindekileri kusmaktır. Bu nedenle uzak durmaktadırlar...

  2) Buna rağmen bir dişi uuserin cinsel içerikli başlıklara entry girmesi, bir dakika içerisinde mesaj kutusunun imalı mesajlarla, sevişme teklifleriyle, bilumum küçük düşürücü ifadelerle dolması anlamına gelecektir. Hanginiz orospu muamelesi görmek isterdiniz?
  (bkz: Cinsellik abazanlık değildir)
  4 ... kizilmaske
 8. 8.
  cinsellikle ilgili başlıkları, olağan bir durum, olgu, sağlık ve gelişimle ilgili bir doğa parçası, başlık olarak görmek yerine, " zihinsel mastrbasyon " yapan yazarlar olmasından kaynaklanan durum. Sexi, cinselliği kaliteli konuş ciğerimi ye. (bkz: haydar dümen)
  3 ... cumartesi gecesi uykusu
 9. 9.
  Zinaya da yaklaşmayın, çünkü o pek çirkindir ve kötü bir yoldur.

  ısra surasi 32. ayet.
  3 -5 ... asi
 10. 10.
  (bkz: erkek egemen toplum),
  (bkz: ataerkil toplum).
  ... leggare