bugün

Sanki cinsellik hiç onları ilgilendirmiyormuş gibi yapmalarından kaynaklanır. Üçüncü sınıf ülke işte. Fikirlerini düşüncelerini söylemeye çekiniyorlar. Sonra niye tüm ipler erkeklerde. Birbirini tanımayan iki cinsiyet çıkıyor ortaya. Birbirlerinden habersiz.
Özelden yazdıkları icindir.
başına ne geleceğini net bildiğinden sebep olmasın ?

hihihi.
Yaşadıkları için zaten yazmaya gerek kalmıyor.
yo ben cinsellik adı altında kadınları aşağılayan başlıklara hangi salak açtı bu başlığı diye yazıyorum mesela.
uludağ sözlüğün ve türkiye'nin geri kalmasının en baş sebeplerindendir. eved.
ne cinsel cinsel sorunlar bunlar ya.

siz bizim yerimize de yazıyorsunuz zaten. birde bizden yazmamızı bekliyorsunuz. biriniz erkek olsanız, ikiniz karı oluyorsunuz, kendi kendinize gül gibi geçinip gidiyorsunuz. hahaha.
ne çekiniyoruz ne de midemiz bulanıyor. Abazalarla uğraşmak istemiyoruz sadece. Ya da zaten konuştuğumuz biri vardır. UPS.
Cahil gibi yazmıyoruz, boktan erotik hikayeler anlatmıyoruz diye tabularımız olduğunu mu sanıyorsunuz ?

Bu başlığa yazan kadınlara bakıp üç kuruşluk akıllarınızla "kanka efsane olta" diyerek birbirinizi eğlediğinizi hayal ederken oldukça eğleniyorum.

Ha bir de, burada açık görüşlü ayağı yapıp ufacık bir cinsel paylaşımda sizi yerden yere vurarak yaftalayanlar var ki onlara da ayrı gülüyorum, biraz samimi olun lütfen.

Cinselliğe ilişkin tabuları yıkmak komşunun eşini hayal etmek değildir, burada yeri geldi cinsel terapiye yönelik bilgilerimi paylaştım yeri geldi sevdiğim sanatçıların erotik çizimlerini. Fakat sizin gibi sekse susamışlar cinselliği öyle bir noktaya indirdi ki, ucuz pornografik içeriklere entelektüellik atfedilir oldu.

Söz cinselliğe geldiğinde çoğu erkeğin içinden ödipal çatışmaları fışkırıyor, sextingten kafanızı kaldırın da biraz gerçek cinsellik nedir buna kafa yorun. kafa yormak, nasıl espri ?!

görsel
onlar olayı aşmış zaar !

içimize de dert olduydu .
bunu, onlardan başka kimse bilemez.
güncel Önemli Başlıklar