1. 1.
  sokakta istisnasız her kız takındığı tavır. bu kadar şişecek ne vardı?
  13 -3 ... papa jupiter
 2. 2.
  kendilerini kıyaslayacakları güzel kız sayısı az birbirleriyle rekabet ettikleri için her biri kendisinin değil de başka kızların kusurunu görüyorlar böyle böyle güzel olmadıkları halde egoları tavan yapıyor.güzel olan kızda da biraz ego olsun yani.işin içinde biz erkeklerin etkisi de var.
  -1 ... mfcigenc
 3. 3.
  Erkeklerden dolayı Meriç çok anam ezik çok kaldırın gotlerini.
  2 ... titanyum kaplama
 4. 4.
  Memesi var normal değil mi?
  2 -2 ... frekans
 5. 5.
  Çünkü onlar kız. bilmiyor musun güzel kardeşim? bu ülkede kadınlara saygı yok. Ahaha.
  2 -3 ... reading
 6. 6.
  özellikle dar alanda teke tek karşılaşmalarda görülen hede. kaldırımda yürürken karşıdan geldiğini görürsünüz ister istemez 1-2 saniyelik bakış olur. böyle kaşları çatıp üff yine mi bakıyolar bana ya herkeste beni si*k*mek istiyhoo s. s. gibi ağzını yüzünü ayrı oynatmaya falan başlıyor deli oluyorum sanki aman aman bakıyorum yanıp kül oldum amk. bu mimikleri görmem 1 saniyeme bakar ötesi olmaz yani manasız bir kasmanın içindeler bunlar kezbandır işte uzak durun bir kişinin karakteri yüzüne yansır bunlara gidin iki kelam edin mesela direk terslerler. tebessüm eden bir kız candır mesela. bu kızdan zarar gelmez. ego nedir bilmez böyle kızlara gidin konuşun tebessüm ederek konuşur sizle terslemez.

  edit: genel olarak yüzünde tebessüm olan kişiler özgüveni yüksek kişiler oluyor. yüzünde kasıntı kaşları çatık kişiler stresli, mutsuz, özgüvensizdir ve bu açıklarını kapatmak için kendini olduğundan farklı biri gibi gösterir uzak durun uzak.
  18 -1 ... amuniyimgardas
 7. 7.
  Her kalkan götün bir kaldıranı var amk.

  Piyasada bu kadar mal varken normal durumdur.
  4 ... vizorlastigi
 8. 8.
  en tipsiz cücesinde bile bir havalar sorma.
  3 -1 ... kardan adam yapan panda
 9. 9.
  yanındakilerin biraz pohpohlaması yeter. Sonra ver elini küçük dağları ben yarattım.
  Uyarı!
  Verem olmamak için, bu kişilerden uzak durun.
  6 ... aga takilan sinek ii
 10. 10.
  Amk gidip bi am başına 5 oktav atıyosunuz, buda kendini bi bok zannedeyo. Tabi ben gibi garizmatik birini görünce dibi düştüğü için bu dediklerin benim için geçerli değil bana bakıpta kaşını çatan kız görmedim daha önce sulananı falan gördüm.
  -8 ... tyler7durden