1. 1.
  kendilerine direk olarak ''aa lezbiyen lan bunlar'' diye suçlama gelmeyeceğini bildiklerinden olsa gerek daha rahat davranmalarıdır. normalde, 'iki hemcinsin birbirine yakınlık kurması' kolayca yadırganan bir toplumda birbirini ''aşkım'' diye çağıran kızlarımızı görmek birazcık tuhaf. mesela, erkekler birbirlerine ''aşkım'' diye hitap etse ortalık çarpışan arabaların sesi gibi seslerle falan dolmaz mı sözlük. hani kötülemiyorum da, neden yani neden ulan? ne aşkı bu arkadaşım, siz sadece arkadaşsınız mınakoyiyim. ayrımcılıktır bu.
  3 -1 ... kasgarli tost
 2. 2.
  bir de duyulan başka bir hitap şekli vardır ki oha dedirtmiş ardından uzun süre güldürmüştür efendim bekay kişisi ile beni.

  (bkz: aşkitooom)
  2 -1 ... herostratos
 3. 3.
  en az sevgililerin birbirine aşkım diye hitap etmesi kadar itici olan durumdur.
  1 ... sassy girl
 4. 4.
  duyanların tüylerini diken diken eden çiğ bir harekettir.

  arada duyarım o garip "hayatım, aşkım, tatlım, bebeğim"lerden. hele arkadaşın sevgilisi falan yoksa "aaa yeni bir var galiba" olurum. duruma uyanınca ise bünyemdeki tiksinmeden mi arınayım, dedikodu fırsatını kaçırdığımıza mı yanayım bilemem. böyle manasız bir dumur yaşarım.**
  ... dalgali kur
 5. 5.
  "-çıtır, yavru kuş, hiişşt bacı!!" şeklinde olan hitaplarıda vardır. çevredekiler tarafından lezo gözü ile bakılırlar. ya da iyi bir estetik cerrahın elinden geçmiş oldukları düşünülebilir.
  ... citir gorunumlu bayat biskuvi
 6. 6.
  arkadaş anlayamıyorum ki ben. nasıl bir ruh hali nasıl bir ruh sağlıdır bu. lezbiyensen tamam, bundan sonrasını okumana gerek yok. facebook isimli oluşumun içerisinde binlercesi barınır, prim yapar. allah sizin belanızı versin emi. hayattan soğuttunuz beni. yağız delikanlılar, nice yiğitler dururken ne bok yemeye böylesiniz lan siz? öpüşerek fotoğraf çekenleri de var, yanaktan ama, yiyosa dudaktan öp? ı-ıh lezbiyen derler, aşkım demeye gelince lezbiyen olmuyorsunuz ama değil mi? vallaha sinir harbi yaşıyorum şu dakika. ilişki durumlarını evli duruma getirenleri de yok değil. öpüşürken çarpılıp kalırsınız inşallah.
  1 -1 ... mojorisin
 7. 7.
  (bkz: ıyk)
  ... penny lane
 8. 8.
  (bkz: erkeklerin birbirlerine askim diye hitap etmesi)
  ... bana felsefe yapma ne olur
 9. 9.
  fazlaca samimiyetsiz bulduğum hitap şeklidir. ne aşkı ayol, töbe töbe.
  1 ... hafisko
 10. 10.
  Aşkım deseler yine iyi aşkom diyen mallarda var.Aşkım yada aşkom diye başlayan muhabbetlerin sonunu hep merak etmişimdir sonu yataktamı bitiyor acaba kız milleti bu herşey beklenir.
  ... icigecmisprezervatif