1. 1.
    sabaha kadar ders çalıştık, dizlerim ağrıyor.
    4 -1 ... ekonovich
  2. 2.
    Arkadaşım zorla izletti.
    4 ... ya substantsiya
  3. 3.
    - çok güzel olmuşsun.
    - en kısa zamanda görüşelim.
    - her yanım şiş şiş.
    - yeni sezondan aldım.
    - rujumun numarasını hatırlamıyorum.
    - aşkım kızkızayız.
    - daha önce böyle hissetmemiştim.
    - hamileyim.
    11 -1 ... adberilgen
  4. 4.
    Ben mi sıktım canını ?
    Yoooooıııoööööööu.
    4 ... ukulelelelli yar
  5. 5.
    “Fazla makyaj yapmıyorum ben ya”

Gibi..
    2 -1 ... esmer cocuk
  6. 6.
    Şişko değilim balık etliyim.
    4 ... hayta38
  7. 7.
    Mutfağın önünden geçsem kilo alıyorum.
    2 ... gladiolus
  8. 8.
    Kilo vermişsin daha fazla zayıflama.
    1 ... lafbaz
  9. 9.
    Tenin ne güzel.
    2 ... goruyor musun rukneddin
  10. 10.
    genelde onu en çok sevmenizin sebebi olan şeylerdir.

şunun farkına varmak gerekiyor ki, onlar kendilerini anlamak ve hayattaki yerlerini idrak etmek gibi gayelerden son derece uzak ve yalnızca mutluluğa kilitlenmiş bir vaziyette var olurlar; dolayısıyla amaçları bir şahsiyet edinmekten ziyade iyi hissetmektir. mesela siz kötü bir şey yaparsanız vicdan azabı çekersiniz, çünkü kişisel bir farkındalığa maliksiniz ve bu mutlu olma arzunuzun kıramayacağı kadar güçlü bir mantığa dayandığı için kendinizi kandıramazsınız; ne var ki kadınlar rol yapmadan önce rol yapamayacak bir insan olma rolüne bürünerek önce kendilerini aldatmayı çok iyi becerebilmektedirler. bu alışkanlık onları uzun süre aktif kalabilen bir vicdandan o kadar uzakta tutar ki; eminim siz bu yazdıklarımda cinsiyetçi bir gaddarlık sezerken, onlar bu yakıştırmada dahi kadına dair bir incelik ve maharet görüp içten içe gurur duyacaklardır. ayrıca durumları kıyaslamaktaki yetersizlikleri dolayısıyla şu tip vicdanlı vicdansızlıklar da yapabilmektedirler: size gözünüzün içine baka baka yalan söylemiştir, bu suçtan tedirginlik duyar; sonra siz yanlış bir hareket veya hatalı bir yorumunuzla onun duygularını incitirsiniz ve o durumu alttan alıp sizi affederek şartları eşitlediğine ve artık hiçbir sorumluluğu kalmadığına inanır...

kadın bencillikte bir dünya markası ve gamsızlıkta kalitenin adıdır. aksini iddia eden kadın veya kadınsız kalmış bir erkektir. gerçekten bir şey hissetmelerini ve unutmamalarını mı istiyorsunuz? izzet-i nefislerine saldıran şeyler yapın, ipleri elinizden almadan ölseler rahat edemezler; başkasıyla evlenseler bile sizde alınmamış bir intikamın kaldığı bilinciyle çıldırır ve onu almak için size ihtiyaç duyduklarından dolayı da size ihtiyaç duydukları yanılgısına kapılarak aşık olurlar.

kadınların rol yapma yeteneğini hafife almak
    2 ... bir mizantrop