1. 1.
  (bkz: midyat seyfo gülün lan)

  tanım: bir yazarın ben sözlükte ki kızların varlığını nasıl anlarım acaba konulu açtığı başlık türevi.
  3 -2 ... lordofthething
 2. 2.
  en azından erkeğin beyni gibi 3'te 2'si sekse çalışmıyordur;
  http://www.loadtr.com/13217-erkek_beyni.htm
  5 -1 ... zeytinli kek
 3. 3.
  kazak bilimadamlarına göre ceviz kadardır.
  (bkz: borat)
  3 -2 ... asdasd qwerty gordon freman vb
 4. 4.
  çalışıyorsa çok tehlikeli; çalışmıyorsa gene çok tehlikelidir.
  2 ... shreddinger
 5. 5.
  biraz limon, biraz da pul biberle harika olur.
  1 ... binary
 6. 6.
  anket açıcak kadar malsa tabi ki yoktur.

  (bkz: yazar burda başlık sıçmış)
  -1 ... mdxtw
 7. 7.
  kendi beyinlerinden bir şey elde edemeyen erkeklerin uydurmasıdır.
  beyin var beyincik var, cikliyi erkeklere verelim zaten kullanmadıklarından boşa gitmesin...
  1 -1 ... cyqne
 8. 8.
  erkekleri yonete bildigi icin takdir edilesice beyindir.
  ... krasavitsa
 9. 9.
  Şu yazıyı aklıma getiren başlıktır.

  Doktor ameliyathaneden çıkar ve bekleyen hasta yakınlarına , durumun kritik olduğunu ve acilen beyin nakli yapılması gerektiğini söyler.. Ancak bunun çok masraflı olacağını söyler.
  Erkek Beyni Neden Kadın Beyninden Pahalı ? Çünkü erkek beyni lazımdır ve doktor erkek beyni 5000 TL kadın beyni ise sadece 100 TL der..
  Bunu duyan erkek hasta yakınları gülmeye başlarlar kadınlara çaktırmadan.. içlerinden biri cesaret edip sorar.

  -Doktor Bey neden erkek beyni bu kadar pahalı da kadın beyni ucuz?

  -Çünkü erkeklerde beyin nadir bulunuyor, az bulunan şey her zaman daha pahalıdır... der.
  ... youre still the one
 10. 10.
  evet biliyorum, yine cinsel ayrımcılık hede-hödösüyle cıngar çıkaracaklar ama yazmadan edemeyeceğim. kusura bakma karşı cins! gerçekler bazen acı olabiliyor.
  şimdi efenim, dişi ile erkeğin arasında cinsel ve fiziksel özelliklerin yanında zeka olarak da ciddi farklar var." Kızlar aptaldır" demiyorum bak.Ama beyin fonksiyonları ortalama bir kız gibi işleyen bir erkek aptaldır. Bilimsel araştırmalar, biyolojik olarak dişinin korunmaya muhtaç bir varlık olmasından ve hormonal salgılarının (ki bu beyin kaynaklıdır) sağladığı dürtü ve davranışlarından dolayı dişinin erkeğe göre "edilgen" ve de evrime tür - cinsiyet analojisinden bakıldığında yine erkeğe göre "zayıf" bir varlık olduğunu ortaya koymuştur( gözle görünene ne ispatı demeyin,bilimden şaşmayın*). bu evrimsel analoji kurulduğunda evrim teorisinden tek farkı dişinin erkeğin rakibi değil,üreme arkadaşı olmasıdır. ancak bu biyolojik edilgenlik, Lamarck kuramına göre kullanılmayan organların körelmesi anlamına gelir ki, doğada (ki buna sosyal hayat yapısı diyelim biz)düşünen,yapan,eden gibi roller erkeğe kalmıştır. kriz yönetiminden tutun,bilimsel ve felsefi gelişmeler ve hatta dişinin bütün sosyal hayatını,eğlence dünyasını oluşturan öğelere kadar herşey erkek tarafından dizayn edilmiştir ve edilmektedir hala. araştırmalara göre (ki bu anket,sosyal gözlem falan değil,tamamen tıbbi) erkek beyninin kavramsal ve görsel düşünmeyi sağlayan bölgesi çok daha kıvrımlı kompleks bir yapıya sahiptir. dişi beyin ise kavramsal yapıdan uzak olmakla beraber, var olanı anlamaya,var olana karşı refleks geliştirmeye ya da var olana yaklaşmaya odaklı işler. nöronlar arası cross-over lar yani çoklu çapraz bağlantılar az olduğu için erkek beynine göre daha yavaş ama daha detaylı işlemeye çalışır ki "zeka" kavramı da düşünmedeki hız ya da frekanstan başka birşey değildir. sosyal hayatta da açıkça görülebilir bu durum(istisnalar kaideden bağımsızdır). bir kız bir erkeği ya da bir olayı düşündüğünde aşırı detaycı olabilir, uzun uzun detayları düşünür ki bu uzun ve yavaş düşünme işin asıl noktasından kopmasına ve verimsiz ve yavaş bir karar vermesine neden olur. erkek ise daha hızlı düşünür,evet ilk etapta detayları çok düşünmez ama olaya nerden yaklaşacağını ve hangi noktanın önemli olduğunu baştan belirler ki detayları koyması çok daha kolaydır sonra. çünkü zeka kompleks düşünmek değil,kompleks olanı basite indirgeyip önemli unsuru çekip almaktır.
  velhasıl,durum budur. dünya kurulduğundan beri böyleydi, böyle ve böyle olacak. hem zaten biz sizi böyle seviyoruz kızlar,kasmayın yani*
  2 ... bobbyfischer