1. 1.
  ara sokaklarda, okulda, meydanda, parklarda orda burda şurda her yerde güneş gözlüğüyle gezen kız popülasyonunda titreyerek farkedilecek büyük bir artış seziyor ve tanık oluyorum . şaka bi tarafa merak ediyorum kendinizi antalya sahillerinde mi sandınız? yoksa akşam izlenen türk dizisindeki ilgi çeken kız mı oldunuz?
  halbuki sen şeyh burhaneddin sokakta yengenlere giden tipik bir kızsın. gözlerinin de ışıktan yanmadığına eminim. sesim geliyor mu oraya? deniz seviyesi diyorum güzeldir bazen. in bi aşağı konuşacaz sadece. heyyy.
  2 -3 ... ab i hayat vardi pipet yoktu
 2. 2.
  Anlayamadığım durumdur tek beni mi rahatsız ediyor şu gözlükler bırakın dünyayı olduğu gibi görün arkadaşlar kasmayın bu kadar onları takınca cool falan olmuyorsunuz.
  2 -1 ... hanimhanimcik
 3. 3.
  çaktırmadan erkeklerin götünü kesmek amacıyladır.

  dur bi dakka lan bu o değildi.
  ... kornisten kovulan perde ruleti
 4. 4.
  güneş olduğundan olabilir mi!
  3 ... gayim ama para bende
 5. 5.
  ne yapalım. kaynak gözlüğüyle mi gezelim?
  2 ... when i was a child
 6. 6.
  vurduruyordur.

  edit: ironi kabiliyetinize vurdursunlar ya seydi!
  1 -2 ... obsesif pollyanna
 7. 7.
  o onu takar bu bunu takar, kimseyi ilgilendirmez.
  selam gözlüklü qızlar.
  ... the adamin biri
 8. 8.
  Yuh artık dedirten tespit sıçmığıdır. Neymiş efendim güneş yüzünden takmıyormuş, zaten sahilde de değillermiş vs ile çoğaltarak tüy dikilmiş. Şimdi sevgi pıtırcıkları insanlar isterlerse senin yaftaladığın gibi önemsiz olabilirler. ayrıca neye göre kime göre önemsiz ki yine bunu sen mi belirliyorsun? Bırakın artık ego tatmini yapmak için insanlara saldırmayı ve genellemeyi o zaman birileri de senin hakkında çıkarımlar yaparve sen kizbinlir işti diye ağlarsın. Güneş gözlüğü ile gezmeyen kızlar gibi olan insandır.
  1 ... harmonia
 9. 9.
  Herkesin gözlüğüne kimse qarışamaz.
  1 ... insamenia
 10. 10.
  çakma ray-ban hayat kurtarır.
  1 ... jarrus