1. 1.
    1 - deli gibi zırlamak.
    2 - kilo almak.
    3 - yedek kulubesinden bi elemanla takılmaya başlamak.
    4 - çok mutluyum acayip mutluyum anasının amı gibi mutluyum temalı snaplar atmak..
    7 -3 ... bogey
  2. 2.
    Çok mutlu gibi davranıp asla mutlu olamamak... Erkekler önce kurtuldum partisi yapar sonra acısı aklına gelir kadında durum tam tersidir önce dibine kadar acısını yaşar sonra bittiğine emin olur mutlu olmaya bakar.
    2 ... bivarbiyokoldu
  3. 3.
    Başka bir erkeğin kucağında zıplamak. Hiçbir kız gideceği bir adres olmadan mevcut sevdiğini bırakmaz bırakıyorsa başkasıyla aldatmış ona gitmiştir.
    5 -6 ... yoksul genc
  4. 4.
    genelde yedek kulübesinde beklettikleri elemanı maça sokuyorlar.
    4 ... cahal
  5. 5.
    0:00 0:14
    1 -3 ... solus auctor petrus
  6. 6.
    Saçını keser/boyatır, alış verişe çıkar, kilo verir kendine yeni sevgili yapar. Doğrusuda bu.

kızların ayrıldıktan sonra yaptıkları
    9 -3 ... pinklady
  7. 7.
    Neden ayrıldığıma bakardım eften püften meselelerse pişman olurdum ama karşı taraf bırakmışsa umrumda olmazdı. Yoook eğer aldatma falansa hiç oralı bile olmazdım. Öyle de olması gerek zaten.

Edit:erkeğim.
    3 -1 ... kale3112
  8. 8.
    gezmeyi sevmeyen ben 9 ay boyunca hesapsiz disari cikamayinca bir gezdim aman aman pir gezdim.
    3 ... toskaa
  9. 9.
    bu konuda çok sinirliyim hemcinslerime. ayrılınca yok whatsapp fotoğrafını kaldırmalar, durumunu gizlemeler, sosyal medya hesaplarını kapatmalar ya da tüm fotoğrafları kaldırmalar...
    ne gerek var böyle şeylere, böyle yapınca ayrıldığınız kişinin sizi merak ettiğini mi sanıyorsunuz? hayır merak etmiyor. başınıza bir şey geldiğini de düşünmüyor. çünkü bir şey olsa o kadar önemli bunların hiçbiriyle uğraşmazsınız.
    sıradan hayatınıza devam edin, yine gezin, yiyin, için. ayrılık dünyanın sonu değil. her son bir başlangıçtır hadi bana bay.
    19 ... bir cift mavi goz hatrina
  10. 11.
    valla çok hızlı sevgili bulabiliyorlar ben bu yüzden çok normal bulmam bazılarını. sadece kendi özel hayatımda etken bir rol oynayamayacağı gibi edilgen olmalarına yani arkadaşım olmalarına bile izin vermem bu tip hızlı yaşayan insanların. belli bir süresi olmamakla beraber insan bir hafta sonra başka biriyle konuşmaz, bazıları duyguyla alakası olmayan insanlar olduklarından bunları önemsemez.
    4 ... jantiadam