1. 1.
  babalarımız gibi adam ol da sonra annelerimiz gibi kız ara diyeceğim bir başlık daha.

  zaman değişir efendim önemli olan eskide kalmak değildir.
  14 -4 ... lavandula
 2. 2.
  kimse birbirine tıpatıp benzemiyor ki şimdinin kızları sizin annelerinize benzesin..
  matematik olarak çok zor.
  ... jalehan
 3. 3.
  fikrin temelinde bi problem yok da 20 yaşındaki bi gençle 45-50 yaşındaki kadının sorumluluklarından kaynaklı olgunluğu yarıştırmamak lazım.

  o devirler geçecek, herkes değişecek, büyüyecek. 70'de, 80'deki genç kızlar da murat boz'a değil ferdi'ye, orhan'a, kadir'e aşıktı. 60'ların hippileri de bugün tonton babanne.

  mahallenin en zirzop, en manyak ablasını yıllar sonra mükemmel bi anne olduğuna şahit olmadıysanız biraz daha büyüyünce muhakkak olursunuz.

  not; kuşak ve değişen toplumsal etkenlerden kaynaklı illa bi farklılık olmak zorunda ama milyonlarca yıllık sosyal evrimimiz, ne kadar manyak olsa da bi kadın kucağına çocuğunu alınca onu süt dökmüş kediye döndürüyor.

  not 2; işbu entiri sadece annelik için girilmiştir. sadakat, Anadolu kadını duruşu gibi şeyleri ele almamıştır.
  2 -2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 4. 4.
  bir gerçektir. nesil gittikçe bozuluyor. masumiyet kayboldu nerdeyse. umutsuz olmak istemiyorum ama malesef böyle. annelik duygusu değişmez , kadınlar evlatlarına her zaman sahip çıkar. fakat sosyal medya , şu , bu derken kadın ya da erkek çabuk feda edilir oldu. kimse sabretmek istemiyor. bu olmadı yenisi gelsin gibi . yazdıkça içim kararıyor.
  7 -1 ... as179 fa