bugün

Bugün yolda giderken vardığım kanaattir. Yalansa yalan deyin amk. Kendi çıkarları ve zevkleri doğrultusunda her türlü pisliği yapacak potansiyeldeler amk. Her şeyi silip atmaları, unutmaları, umursamamaları da cabası.
kadınlar kötüdür biri dese anlarım ama işin içine şeytan melek girince ben buna tepki duyuyorum. insan nefretini gerçekçi kusmalı bence.
ayrıca çok iyi niyetli hanımlar da vurdurarak mutlak iyiye ulaşmışlar.
(bkz: kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi)
bizde şeytan siken mi oluyoruz o zaman? tamam şakaydı.

efendi erkek sümsükse tabiki onun yerine piçi tercih edecek sorsan kadın gücü sevmiyorum der ama alakası yok köpek gibi seviyor.
Kadınlar şeytan değil siz yetersizsiniz.

Hadi gidin daha çok erkek bakım ürününe para harcayıp nasıl daha erkek erkek olunmalı setlerine daha çok para verin.

Ve sadece 99,90 a sizde hatun mıknatısı olun. Hatunlar gerçek yeterli taş erkek sever. Hemen arayın telefonumuz.

05xx xxx xx xx

ilk arayan 50 kişiye 239.90 değerindeki gergedan boynuzu macunlu penis büyütme kiti hediye.

Yaşlı dede: ben eskiden erkek değilmişim. Bu seti aldım hatunlar üzerime atladı.

Ezik ergen: platoniğim berkecana veriyor du artık platoniğimi ve berkecanı ard arda dönüyorum o kadar erkeğim.

Kel beyaz yakalı: patronuma olan sinirimi bu set sayesinde yendim. Bu set sayesinde patronum senden erkek yok bu iş yerinde dedi ve şirketi üzerime yaptı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.