1. ?.
  allah vergisi bir yetenektir.

  arkadaş şarkı henüz piyasa çıkmış. arabada evde söz konusu şarkı çalıyor , yanınızdaki hatun kişi çalan şarkıyı sanki evveliyatından beri dinliyormuş gibi şarkıya eşlik ediyor.
  biz erkekler öyle mi? elli kere dinlesek anca nakarat. anca o kadar yani.
  1 -1 ... uluyanardag
 2. ?.
  genelde konserlerde sadece kızların sesi çıkar, erkekler de öylece şarkıya yetişmeye, söylemeye, bilmediğini çaktırmamaya çalışır.

  (bkz: ben yakalandım siz kaçın)
  2 ... king of the author
 3. ?.
  ilgi alanının etkisiyle de ortaya çıkabilen durumdur. yani, kız müzikle ilgileniyorsa eğer bu normaldir. tıpkı futbolla ilgilenen erkeğin takımının ilk on birini anında ezberlemesi gibi...
  ... ipek sacli kiz
 4. ?.
  konserlerde kendini belli eden hededir. öyle güzel bağırırlar ki sahnedeki kişi şarkıyı sık sık onlara bırakır.
  ... gozgozgoztepe
 5. ?.
  hafızanın daha güçlü olmasındandır. erkekler söyledikleri yalanları unuturken kızlar asla unutmaz, yeri ve zamanı geldiğinde de tokat gibi vurur ilgililerin yüzüne.
  1 ... jelib10
 6. 1.
  kesinlikle doğru bir tespittir. erkekler tam tersine bass riff'leri gitar soloları, davul atakları gibi sesleri ezberleme ve ağızlarıyla o sesleri çıkarma çabasındayken bu esnada kızlar şarkıyı su gibi söyleyebilmektedirler.
  1 -1 ... gardi
 7. 2.
  yapacak başka önemli işlerinin olmamasından kaynaklanır.
  -2 ... brian o conner
 8. 3.
  aşırı pratik zekaya sahip olmaları.
  3 ... merkeziagirlik
 9. 4.
  ispata kavuşmuş bir teori olduğu görüşündeyim. zaten nerede gereksiz konu var onlara kafaları basıyor kadınlarda. bir erkek yediği nanelerin birini bile hatırlamazken yeri gelir kadınlar bilmediği şeyi bile hatırlayabilirler. hafızalarının belirli kısımları haddinden fazla çalışırken bazı kısımları ise malesef çalışmamaktadır.
  ... antalyaspor