bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    öyle bir dereceye varır ki, bazen ilişkiyi bitirme noktasına gelir. kız olduğu için kendini erkeklerden daha rahat sanan, her işini erkeklere yaptıracağını zanneden, elini sallasa bir sürü erkek bulacağını düşünen, güzel görünmeyi bir halt sanan kızların genlerine işlemiş bu şımarıklık. dünyanın kaç bucak olduğunu göstermek için bazen tekmeyi basmak gerekiyor. şımarık insan sevmiyorsanız işiniz zor. en sonunda birçok kişiden tekme yiye yiye gülmeyi, kurnazlık yapmayı bırakıp olgunlaştığı zaman birçok şey geçip gitmiş oluyor.
    3 ... anambunelan
  2. 2.
    şımarık kızdan daha beter bir şey yoktur. şımarıklık demek trip demek, bencillik demek.
    ... iyikotuyonetmen
  3. 3.
    yüz verme sende kardeşim. elin abazanı eli şeyinde 7-24 kız ne derse yaparsa onlarda dudağını büzüp çocuk sesi çıkararak şımarıklıklarına devam eder. üniversitenin ilk günü alttan ders alan iki tane kız vardı kaşarlanmış belli her hallerinden bende tam ortaya oturmuşum yii sin birdin kilksin irkidişimle itiricimde s. s. düzgünce söylese zaten tipinden baktım iyi biri verirdim sırayı nolacak ama belli ki şımarıklık akıyor sanıyor hemen verecek çünkü kendini güzel de sanıyor ya güzelliğine karşı koyamaz hiç bi erkek vermiyorum git başka yerde otur dedim daha da yayıldım göt gibi kaldı öyle.

şımartmayın şımarmasınlar.
    ... amuniyimgardas