1. 1.
    iki farklı teşhis konabilir hadise. Ya siz eziksiniz, ya da kız çok konuşuyor.
    3 -1 ... letis
  2. 2.
    önemli olan konuşmadan anlaşabilmek ey ergen kafalı kardeşlerim benim.
    2 ... true
  3. 3.
    eziklikle büzüklükle alakası yok bu işin aşık olduğu kızla konuşamıyor insan boğaz düğümleniyor sadece sırıtma fonksiyonu çalışıyor. bi arkadaş anlattı ordan biliyorum.
    3 ... kitsamokec
  4. 4.
    Oldukça sıkıcı bir durum. Futbol konusu açıyorum. Pes oynuyorum diyorum. Araba yarışlarını çok severim hatta lisedeyken NFS oynardım diyorum. Önceden SmackDown izlerdim diyorum. Siyaset konusu açıyorum hala tık yoksa pes yani. Sen git barbielerle oyna bebişim.
    1 -5 ... vasilissa
  5. 5.
    Sonrasında ne olabilir ki ? Derseniz bu sorunu ortadan kaldırırsınız.
    ... sherlockholmesss
  6. 6.
    Ee onuda mı biz söyleyelim yani anılarını anlat soru sor cevap ver sorusuna. Ben şimdi ne diyeyim elemana.
    4 -1 ... kale3112
  7. 7.
    Harbiden ağzın tutuluyor. Kızda hiç sohbet açmıyorsa afedersin sıçtın. Suratıma avel avel bakıyordu. Bende o günden sonra bidaha konuşmadım.
    1 ... mardotonedefarkardo
  8. 8.
    aptal bir inanıştan dolayıdır genellikle.

ilk adımı erkek atmalı ile başlayan süreç, buluşunca ilk konuyu erkek açmalı ve bu konuları da sürekli tazelemeli olarak devam eder.

biraz geleneksellikten sıyrılın.
    cesur olun ve aklınıza gelen şeyleri konuşmaktan cekinmeyin. evet ve hayır gibi tek kelimelik geri dönüşleri cevap olarak görmeyin. bunlar cevap değil, sohbeti sonlandıran kelimelerdir.

cevabınız karşı tarafın yeni bir şey katabilmesine olanak tanıyan şeylerden oluşsun. böylelikle bitmeyen sohbetlere ulaşacaksınız emin olun.
    4 ... insan olmaya ceyrek kala
  9. 9.
    Keşke şu konudan bahsetseydim, keşke şöyle konuşsaydım diye o an yapamadıklarına pişman olanlar vardır. Rahat olmakta fayda vardır. Herşeyi planlayarak bir yere kadar.
    ... runforrestr