bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Şimdi hepiniz tabularınızı yıkın. bir erkek olarak kızların bu aciz duruma düşürülmelerini alemin derdi sayıp beni gerdiğini farzediyorum.

bu ülke de uğruna cinayetler işlenen bu kızlık zarı dedikleri şey ne önemliymiş arkadaş. Bakire olmayan birisiyle evlenmezsiniz değil mi ? sen kalk sana güvenen her kızla cinsel ilişkiye girip kızlığını boz sonra ben bakire olmayan kızla evlenmem. Ha siktir git.

kızlık zarının gerekliliğine bir şey diyeceğim yok. tabii sağlık açısından olumlu bir şeydir. benim değinmek istediğim nokta bu zar'a boktan düşüncelerin yardımıyla yüklenen anlamlardır.

Kızlık zarı, cinsel ilişkiye girilip girilmediğini öğrenmek için var olan bir şey değildir.
    Kızlık zarı, regl olana kadar vajinayı korumaktan başka bir işe yaramayan namusla alakası olmayan bir parçadır.

Bazı konularda sizden çok karşı olduğum avrupa ülkesi bile kızlık zarının hiç bir kızdan daha değerli olmadığını algılayabilecek zihniyette olan insanlarla dolu. Anlayacağınız bizim gibi iki yüzlü insanlar değil yani. istediğiniz kadar eksiye boğun istediğiniz kadar mesaj kutumu doldurun nick altı felan girin hiç umrumda değil. dürüst insandan alacağım 1 oy, iki yüzlü insanlardan alacağım bin oydan daha değerlidir. bak artı/eksi demiyorum oy diyorum.
    15 -4 ... cosmo kramer
  2. 2.
    (bkz: günün anlam ve önemi)
    1 ... opus magnum
  3. 3.
    (bkz: hepyek)
    ... catwalkingdom
  4. 4.
    insanlık tarihinin tanımlarken sınıfta kaldığı bir anlamı vardır.

anlamadan, dinlemeden pek çok cinayet sınıfta kalınan bu anlam yüzünden işlenmiştir, işlenmektedir.
    2 ... emektar
  5. 5.
    tek başına namusu ifade etmese de namus adına bilgi verir. her şey değildir ama hiç bir şey de değildir. saklanması gerekir ama saklamayan fahişe midir ? elbette ki hayır.
    ... magna carta
  6. 6.
    Yunan ve Roma mitolojilerine göre HYMEN, Dionysus ve Afrodit’in oğludur ve "evlilik ve düğün tanrısı"dır. Gerdek gecesi bu Tanrı'ya adandığından kızlık zarı da aynı isimle kullanılmaktadır. Bu mitolojik tanrı kanatlıdır ve elinde bir meşale taşıyarak tasvir edilmektedir.Toplumumuzda ise ne kadar önemsiz diye vurgulansada yediden yetmişe önemlilik anlamı taşır.Çünkü hiç bir erkek bakire olmayan birisiyle evlenmek istemez.Oysaki birlikte olupta bekariyetini aldığı kızları günahkar evleneceği kadını ise melek görmek ister.Soylardan mı gelir bilinmez bu durumda erkeklerin aslında ne kadar egoist olduğunu gösterir.Bu durumda bir kenara bırakılarak nadir bakirelik durumunu kabullenenlerde vardır. (bkz: istisna)
    2 ... zikkimin pekisi
  7. 7.
    boş bir anlamdır.
    1 ... la nuit