1. 271.
    kadınlara bok atanlar da çok garip. erkek baskısının sonucu yapılıyor zaten bu işlem. önünüze geleni sikin, namuslu avrat arayın. sikim sikim konuşmayın diye zarını diken kadının da namus bekçisi olun.

vallahi yaramıyor bana uludağ sözlük. bir süredir girmiyordum. bu amk salaklarının açtığı başlıkları görünce şekerim yükseliyor. bir 4,5 ay daha gelmem.
    5 -4 ... sogan
  2. 272.
    BU iŞ iĞNE iPLiKLE OLMUYOR DiMi? BiRi LÜTFEN OLMUYOR DESiN.
    ... hayta38
  3. 273.
    Diktireceksen neden siktiriyosun bacım demezler mi ? Ya insan gibi ben buyum kabul ediyosan et etmiyosan bye de adamla sorunun varsa ya da hiç siktirme bu kadar basit. Kızlık zarını diktiren insanın kendisine saygısı yoktur.
    -1 ... mehr drip geht nicht
  4. 274.
    erkeklere sorum kadınların kukusunun dersine niye siz düşüyorsunuz. sizene
    3 -2 ... etipufpuf
  5. 275.
    Ataerkil toplumların kadınları seviştiğine pişman etmesi sonucu ortaya çıkan durumdur. Burda eleştirenlerin çoğu her haltı yiyip bekaretini koruyan birisi ile evlenmek istiyor. ikiyüzlülük yapmayanlara saygım var bekareti sorun edebilir tercih edebilirsiniz ama kendiniz için de aynı hassasiyete sahipseniz.
    8 ... paralel evrenden dusen insan
  6. 276.
    Erkekler kadar dünyada zavallı bir yaratık daha yok anasını satayım.
    2 -3 ... alos04
  7. 277.
    herlesin bir isteği var. ama diktirende ne biliyim. senin görüşünde birini bul. ama ne kadar bad girl var tanıdığım kendini birine yamamak için neler yapıyor diktiren mi gerdek gecesini özel güne getiren mi dersin. birde sadece kızlık önemli değilki sadece anal yapmış mı cim cif siz sadece zara takılın. herkes kendi görüşünde olan birileriyle evlensin.
    -1 ... minmimeranim
  8. 278.
    yalanı söyleyen, fiile döken, uygulayan kadın ama suçlu yine erkek.

bunu onaylayan, iyi yapıyorlar diyen karıları seni seviyorum diyerek sikip, terk etmek serbesttir. madem ufacık zar; ver.
    2 -1 ... sapnu puas
  9. 279.
    Her türlü haltı yiyip bakire arayan erkeğe iyi yapan kızdır.

Bakir bir erkeğe bunu yapamaz zaten. Kıyamaz büyük ihtimal.
    4 -2 ... yalnizca deli yalnizca sair
  10. 280.
    Zara aşık adamlara müstehaktır iq. Seni çok seviyorum diyip, bakire değilim diyince uzayan erkeklere bu gerekir.
    4 -1 ... winxmusa