1. 261.
  Çok kalitesiz hareket.

  Yılın meriç ödülü doğukan'a gidiyor yalnız, helllöööl koçççooum.
  13 -4 ... nobahari
 2. 262.
  Kusulası aktivite.

  insan değil bunu yapan kadınlar.
  4 -4 ... gelecege
 3. 263.
  Kızlık zarını diktirmek yerine kendi gibi kızlık zarını önemseyen erkek bulabilir eminim ki vardır.

  Ha kendini bakire takıntısı olan birine yamamaya çalışıyorsa adam kesin zengindir.

  Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.
  1 -3 ... patronum
 4. 264.
  kaşarların evde kalmamak için yaptığı bir oyun. bu millet bunları yutmaz.
  5 -3 ... updullah avici
 5. 265.
  Erkekleri kandırabileceklerini düşünen yarım akıllı kızların işidir.
  Bak samimi söylüyorum biraz vajinadan anlayan adam hangi vajinanın önceden sikilip dikildiğini anlar. O yüzden çabanız boşa yani.

  Ayrıca kızlık zarına takılmıyorsanız niye diktiriyorsunuz? Tabiki de erkekleri tufaya getirmek için. Adam bakire eş isterken gerici, yobaz oluyor ama siz yalan söyleyince çağdaş oluyorsunuz. Ne garip bir iş ya bu.

  Beyinsizler hayattan zevk almayı medeniyet olarak nitelendiriyorlar. Ama bilmiyorlar ki insan bu haz alma konusunda ileriye gidince beynin bir kısmı baskılanıyor ve hayvanlaşıyor. Hakkında yapılan araştırmalar mevcut. Şimdi bu durumda kim medeni oluyor insan olan bizler mi yoksa hayvanlaşan sizler mi?
  11 -5 ... solo resital
 6. 266.
  acaba yarın hangi kadın organıyla ilgili başlıklar göreceğiz merakla beklemedeyim.hayırlısı.
  4 ... mdxtw
 7. 267.
  biraz vajinadan anlayan adam hangi amın sikilip dikildiğini nasıl anlayacak lan sorması ayıp? napacan amınakoyim gerdek gecesi hatunu kündeye alıp amını parmaklarınla açıp içine mi bakacan, kutu açılımı mı yapıyon pezevenk? bunun takıntısını taşıyanlar seks sonrası kan geldi mi gelmedi mi ona bakar geçer en fazla. hatunun amını aralayıp deliğini inceleyen zaten saykonun tekidir yakın zamanda boğazı kesilen kadının kocasından farksızdır. öylelerine düşmez umarım hiç bi kadın. ayrıca hangi amın sikilip dikildiğini anlayacak kadar am görmüş adamın da bakire hatun isteme sevdası apayrı bi ikiyüzlülük. sen ne denli temizsin de karşındakinden temizlik bekliyosun sik kırığı?
  8 -5 ... evinin erkegi cocugunun babasi
 8. 268.
  iyi bi terzi gerektirir.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 9. 269.
  Güzel bir tıbbi gelişmedir. Zar takıntılı erkeğe istediğini vererek tüm problemi halletmiş olursunuz. Çünkü karakterindeki tüm oyukları, hayatındaki tüm kompleksi o zarı ilk delip bayrak diken kişi olma sıfatına erişerek çözer bu erkek kişisi. Senin kalbin, ruhun, hislerin değil istediği zardır. Bakın bu itici kelimeyi üstüne basa basa okudukça ne kadar leş hale geliyor değil mi? Hah işte o ömrünüzü adadığınız zar parçası kısa bir operasyonla eski haline gelebiliyor. Çünkü bunu istiyorsunuz. Arz-talep. Hayatınızın eksik parçası bu. Bu zar olunca her şey güllük gülistanlık oluyor mesela. Eşler birbirine asla saygısızlık yapmıyor, birbirlerine olan aşkları asla son bulmuyor, çocukları sevgi ve saygı dolu bir yuvada büyüyorlar. Tüm bunlar için incecik bir zar parçasının lafı mı olur canım?
  12 -9 ... serrano
 10. 270.
  kadınlara bok atanlar da çok garip. erkek baskısının sonucu yapılıyor zaten bu işlem. önünüze geleni sikin, namuslu avrat arayın. sikim sikim konuşmayın diye zarını diken kadının da namus bekçisi olun.

  vallahi yaramıyor bana uludağ sözlük. bir süredir girmiyordum. bu amk salaklarının açtığı başlıkları görünce şekerim yükseliyor. bir 4,5 ay daha gelmem.
  5 -4 ... sogan