1. 249.
    (bkz: Nitelikli dolandırıcılık)
    (bkz: TCK madde 158)

Yüz kızartıcı suçlar kapsamında değerlendirilir 2 ile 7 yıl arası hapis cezası kaçınılmaz olabilir! tabi ki kadının hymen zarının bozulmasından dolayı hayati tehlike yaşıyor olduğu bağnaz ve yobaz durumlar istisnai durumladır zaten bu durumda adam olayı anlarsa iş mahkemeye kalmaz büyük ihtimal kadını öldürebilir.

Yani hymen zarını diktirmeden önce her kimle ne yaşadığın önemli değil, gayet saygı değer ve müstesna bir insan iken zarı diktirdikten sonra bir o kadar toplum içinde saygı görmeyen, dolandırıcı, yüz kızartıcı bir suç işlediğini kendinin bilmen sana yeter zaten.
    2 ... eyfel kulesi
  2. 250.
    yüzyılın buluşudur.
    2 ... iciyorum
  3. 251.
    Neden olaninda, bunun boyle olmasini isteyenin erkek olmasi manidar. Iste ben bunu anlamiyorum aga.
    ... kirisik
  4. 252.
    bu eylemin en üzücü yanı, bazı kadınların bunu yaparken kendilerini eleştirenlere "zaten siz hep bakire arıyorsunuz ama siz sanki öylesiniz" demeleridir.
    ama burada esas üzücü nokta bu kişi bunu karşısındaki insanı kandırarak onu aşağılayarak yapmıştır. oysa erkek daha önce bir tecrübesi olduğunu söylemiştir.

asıl mesele budur. kadının kızlık zarını diktirmesi meselesi değildir. türkiye'de iki ayrı kutup olup anlaşılmaması bu yüzdendir.
    1 ... jarhead
  5. 253.
    (bkz: diktirecek kızlara verilecek tavsiyeler)
    ... akdmsynbnymn
  6. 254.
    suçunu örtmeye çalışan kız çabası.
    1 ... asosyalsuperman
  7. 255.
    bu ülkede kadın olmanın da erkek olmanın da ne kadar zor olduğunun göstergesidir.

Erkek olmak zordur; hayatta kadın cinsel organı hakkında ahkam kesmekten daha iyi hiçbir şey yapamıyorsundur. Kadın olmak zordur; iki satır kelam yazdığın mecra cinsel organın hakkında ahkam kesen ahmaklardan oluşmaktadır.
    1 ... kimi
  8. 256.
    Eski sevgilimin abisinden aldığı teklif.
    -3 ... matem
  9. 257.
    Sığ insanlar yüzünden kızların başvurduğu yöntem.
    1 -1 ... tetristekiuzuncubuk
  10. 258.
    "kızlık zarı dikilebiliyorsa, neden ozon tabakasındaki deliği dikmiyoruz" sorusunu akla getirir.
    ... generalaladeen