1. 285.
  kaçıncı yüzyıla geldik aq gene aynı terane. ulan kızlar bir akıllanmadınız! sizi seven erkek zaten sizi siz olduğunuz için sever. sikeyim yapay zarınızı emi! ha adam ağır maldır, ''ille de ben bakire istiyrem'' diyen bir gavattır ve bu sizin için de değerliyse o zaman siktirip gidin diktirin ve mutlu(!) olmaya çalışın.

  böyle yaparak hazin sonlu evlilik yaptığınızı er ya da geç anlayacaksınız.
  -1 ... rocko87
 2. 284.
  Erkekleri kandırıp şerefsizlik yapmaktan başka bir şey değildir.
  1 ... bymaskeli00
 3. 283.
  Erkekler evlilik öncesi ilişki yaşamaya devam ettikçe kızlar da diktirmeye devam edecekler. Maalesef pek çok erkek bunu gizlediği gibi pek çok kadında yalana devam edecek. Namık kemalin meşhur fıkrasında anlatıldığı gibi öyle cöte böyle tarak misali. Hayat müşterek. Çalma kapıyı çalarlar kapını. Ekşi yemeyenin karnı ağrımaz. Korkunun ecele çaresi yok.
  2 -2 ... gazeloglu
 4. 282.
  dikmekle uğraşmasın, teyel yeter...
  ... keshberfo
 5. 281.
  Toplum baskısı var ama peki evlendiğinde karşısındaki adamı aldatarak yalan söylerek ömür geçer mi?Bir söz var.Orospulukla hırsızlık iki günlüktür er geç ortaya çıkar.Ne kadar saklamaya çalışsanız da gerçek öğrenilir.Bunu yapmak yerine dürüstçe söyleyin.Madem korkuyorsunuz hiç buna girişmeyin.Yalanla dolanla anca kendinizi kandırırsınız.Bir yakınımın annesi kızım regl iken oğlana yutturdu kendini deyip damatla alay etmişti.insanlar ne şeytanlıklar düşünüyor.Gerçekten akıl almaz iş.
  2 ... kuticim16
 6. 280.
  Zara aşık adamlara müstehaktır iq. Seni çok seviyorum diyip, bakire değilim diyince uzayan erkeklere bu gerekir.
  4 -1 ... winxmusa
 7. 279.
  Her türlü haltı yiyip bakire arayan erkeğe iyi yapan kızdır.

  Bakir bir erkeğe bunu yapamaz zaten. Kıyamaz büyük ihtimal.
  4 -2 ... yalnizca deli yalnizca sair
 8. 278.
  yalanı söyleyen, fiile döken, uygulayan kadın ama suçlu yine erkek.

  bunu onaylayan, iyi yapıyorlar diyen karıları seni seviyorum diyerek sikip, terk etmek serbesttir. madem ufacık zar; ver.
  2 -1 ... sapnu puas
 9. 277.
  herlesin bir isteği var. ama diktirende ne biliyim. senin görüşünde birini bul. ama ne kadar bad girl var tanıdığım kendini birine yamamak için neler yapıyor diktiren mi gerdek gecesini özel güne getiren mi dersin. birde sadece kızlık önemli değilki sadece anal yapmış mı cim cif siz sadece zara takılın. herkes kendi görüşünde olan birileriyle evlensin.
  -1 ... minmimeranim
 10. 276.
  Erkekler kadar dünyada zavallı bir yaratık daha yok anasını satayım.
  2 -3 ... alos04