1. 1.
  (bkz: her sevgilim versin karım bakire olsun)

  aylar sonra editi: yine bir başlıkla başbaşa kalma hadisesi yaşıyoruz sayın seyirciler.
  -1 ... arjen robben
 2. 2.
  insanın varolması için, anne ve babanın çifleşmesi gerekir. bu çifleşmeden mütvellid bir çocuk dünyaya elir. bu çocuk büyür ve hem annesinin hem de kız kardeşinin mahrem yerleri ile ilgili geyik yapar erdemden yoksun bir kişilikle. ''mahremiyet'' kelime olarak özel ve gizli kalmalı manasına gelir. empatiden yoksun bir anlayışla, kadınlarımızın mahrem bölgelerini bu şekilde espri konusu yapmak, erezyona uğramış bir ahlak belirtisidir. edep ve haya gerektiren konuların bu denli iğrençliklerle ortaya atılması; öze dönüp baktığımızda, ahlakımızın gerçek anlamda asimile edildiğinin apaçık delilidir. insanlar hür iradesini; başkalarının öz değerlerine saldırmadan, rencide etmeden, aşağılamadan eleştirebilir. fakat, hologram gibi reklam terimlerini kullanarak, ''cennet anaların ayakları altındadır'' hadisinde yüceltilen kadınların bu denli aşağılanması elbeteki hiçbir ahlaka sığmaz. zira, ironi yapılan konu ise hepimizin özelinde esrarını koruması gereken bir organ!!!!
  ... western
 3. 3.
  başlık altına yazılan entry, sadece bu düşünceyi savunanları veya ironi yapanları hedef alır, aynı mantıkta eleştirel yaklaşımda olan yazarlara saygı duyan bir anlayış benimser ve de sergiler. başlığı açanada, benimle aynı fikir doğrultusunda entry yazanada şükran duymak, hatalıysam özürdilemek gibi erdemleri taşıyan bir bünyeden çıkmıştır bu entry. muhatabına!!!
  ... western
 4. 4.
  ahlaki kavram içerisinde mahremiyet arzeden bölgeler yada konular, aleni bir şekilde geyik yapılabilecek malzemeler değil, birde sözlük bu tarz konuların ayaklar altına alınmışcasına çarşaf çarşaf deşifre edilecek arenada değil. adabı muaşeretten bihaber ve ahlaki durumu ironi malzemesi yapan bünyeler bu yazdıklarımı kavrayabilme yeteneğinden mahrumdur. burda kendi halt yemesinden dolayı, şu yazar veya bu yazar diye isim verilerek irdelemek ve sataşmak çok cahilane bir davranıştır.

  nevergonnabe adlı yazarımızı tanımıyorum, herhangi bir kan bağımda yoktur. fakat, nevergonnabe adlı yazar; erdemli bir şekilde, mahremiyet içeren durumların alayvari bir biçimde ortaya atılamayacağını ve kadının gururunu rencide edicek, onursal duyguları ile alay edilmesinden dolayı, kendi içindeki tepkisini dile getirmiştir. haklıdır. zoruna giden varsa, çok kızan varsa buz ile serinlemeyi denesin!!!
  ... western