1. 11.
  kadınların vajinası son zamanlarda erkekleri neden bu kadar ilgilendirir ki? her kadının vücudu üzerindeki denetimi kendine aittir. böyle kadınlar şöyle ilişki yapar, böyle ahlaksızdır diye yapılan genellemeler 'sen de bir anadan doğmadın mı?' sorusunu sordurur insana. milletin eşine, kardeşine laf etmeden, dil uzatmadan önce iki kez düşünülmeli kanımca.
  2 -4 ... the follower
 2. 12.
  evlenmeden önce böyle bir düşüncesi varsa evlenirken de ona göre bir adam seçmesi gerekir ama o seviştiği erkeklerin yani bizlerin çoğu o kızları eğlenmelik olarak gördüğümüz için kız göt gibi ortada kalır eğer evlenip kızın bakire olmadığıda ortaya çıkarsa ve erkek böyle şeyler önem veriyorsa o ilişkisi o kadar uzun sürmez ayrılma sebebini aileye söylediği anda kız iyice babayı alır ama gülü seven dikenine katlanması gerekir,yani yaptırması bayağı makul ama evliliğimiz yalan üstüne kurulu sözü baştan tezarrür eder.
  edit:tayyip için iyi bir gündem değiştirme konusu olur bundan hatta seçim bile kazanılır bundan
  bu ameliyatı yapan doktar olmak isterdim düşünsene müthiş bir koz(şakaydı)
  1 -2 ... sad bin aspenderos
 3. 13.
  kadınların sevişmesine ya da bu tarz şeyler yapmasına karşı bir insan değilim ama bunu kesinlikle destekliyorum. kimse kimsenin kandırılmasına yardımcı olmamalıdır. hala bakir olup bakire eş arayan insanların olduğu bir yerde, hala insanların dokunulmamış insan istedikleri bir yerde -kadın ya da erkek farketmez- bu işlem gerçekten işleri kötüye götürecektir.
  2 -2 ... yeksin
 4. 14.
  follofoş olduktan sonra, dikilse ne olur ki?
  -2 ... genc makinist
 5. 15.
  Derler,kızlık zarını yırtmalı sevişmeler yaşadıklarında orada burada ballandıra ballandıra anlatırlar. Sonra namus bekçisi kesilirler böyle zihniyetlerin penislerini kesmek, beyinlerinde yırtılmanın meydana geldiği anlama kabiliyetinin dikilmek gerek.
  -2 ... kahvecekirdegi
 6. 16.
  namusu bacak arasında göremeyen, kızlık zarında görmeyenler, namus nerededir peki? sadece zihniyette mi? Kadında bekaretlik varda erkekte zar yok diye bekaretlikte yok mu sanıyorsunuz?
  Erkek te de namus 2 bacak arasındadır. bununla ilgili Hadis-i Şerif'te bildirim size ama siz aydın kişilersiniz ya vereceğiniz cevabı yazayım; "uydurma hadis canım o!"
  (bilmek isteyen araştırı öğrenir zaten)

  Bir arkadaşımın mezhebi geniş, zihni yapısı ve düşünceleri için herşey mübah, sizin gibi çok özgür(!) yani! getirin bacılarınızı, götürün analarınızı bu çocuğa, onun için delik olsun yeter! hayvanat bahçesi mi lan burası?

  özgürlüğün ne demek olduğunu bilmeyen embesillerin düşünce yapılarına ve savundukları özgürlüklerine bakıyorum da sadece cinsel ilişki vb. islam'da tamamen yasak olan ahlaksızlıklardan ve büyük günahlardan ibaret. istediğiniz ve bildiğiniz tek özgürlük uçkurunuzun heva ve hevesinde koşmaksa gidin ormana dalın birbirinizin bacılarına da analarına da hayvanlar gibi!.. size zaten karışan mı var! ama bizim ahlakımızı ve çocuklarımızın ahlakını da size bırakacak değiliz!

  Netice; erkeklerin de aynı şekilde evlenene kadar kendilerine dikkat etmelerini ekleyerek yazara katıldığımı beyan ediyorum.
  5 -1 ... cangraffist
 7. 17.
  dar düşünceli erkekler olmazsa kızlık zarının dikimine zaten gerek kalmaz. yasaklansın ama sonra tek geceliklerinize çakıp çakıp karım bakire olsun demeyin. azcık mantıklı düşünün ya başlıkları görünce utanıyorum arkadaş bu nedir!
  1 -2 ... bumeranq
 8. 18.
  (bkz: tekstil sektörü kriz yaşıyor)
  -1 ... pirate salas
 9. 19.
  yakında yasalaşması olağan önerme.
  ... kedi kesen satanist fare
 10. 20.
  olur da bu kampanya eskaza yasallasirsa falan aklina kurban oldugum turk halki buna da bir kilif bulur.
  ayrica milletin kizlik zarindan size ne lan, birakin millet sevissin.
  -1 ... personal identity