1. 1.
    artık anlatılması gerekilen konudur. erkek olarak anlatıyorum.

dışarda o süslü püslü gördüğünüz kadınları yurtlarda görün. bakımsızlıktan kırılıyor hepsi. kadınlar evlenince kendini salıyor denir aslında o kadınlar hep öyleler.

her gün sevgilisinden ayrılan bir kız ağlayıp telefonda kavga ederek merdivenlerde oturuyordur. sevgilisinden ayrılıp bayılan kadın çoktur.

banyolara kullandıkları pedi çıkarıp atanlar vardır. tuvaletler bu atılan pedler yüzünden sık sık tıkanır.

ilk defa aileden ayrılmış, erkekler ve cinsellik konusunda çok bişey bilmeyen kadınlar fazladır. bir de bu konularda tecrübeliler vardır. toplaşırlar bu tecrübeli ablalar cinsellik konusunda bu toy kızlara olayları anlatıp durur. sevgilileriyle neler yaptıklarını detaylıca anlatırlar. erkeklerin ne kadar pislik olduklarını dikkat etmeleri gerektiğini anlatarak kızları doldururlar.

yangın merdiveninden içeriye erkek alanlar çoktur. toy kızları dışarı çıkartır sevgilisiyle odaya girer bu yerinde duramayan kadın.

neyse işte anlatırım aklıma geldikçe
    5 -2 ... pekis sinici
  2. 2.
    tüü allah sizi kahretmesin biz de kız yurdunda pempe işiyorlar, osurunca mor dumanlar çıkıyor sanıyorduk.
    9 -2 ... masklavi
  3. 3.
    bizimkiler lisede ben yokken içki içiyorlardı. çünkü görürsem şikayet ederim, ben istemiyorum demiştim. ederdim de. şimdi olsa umrumda olmaz. çünkü 14-15 yaşında insan kendini neden içkiyle zehirlesin ki? insanların ergenlikte kendini kanıtlama amaçlı içtiklerini düşünüyordum hala da öyle düşünüyorum. çünkü öyle bir ortam yapılmışsa sağda solda "yhaa biz böyle yaptık asddsa" demek için içiliyordur.

şimdi olsa yine aynısını yaparım. ama 20 yaşında adam eşşek kadar zaten, ne halt ediyorsa etsin rahatsız etmeden. ona karışmam. gerçi 20 yaşında olup hala ergen olanlar da var ama olsun.

başka sakıncalı bi hareket görmedim.
    1 -1 ... nammu
  4. 4.
    açıklayın kızlar bu rezilliği.
    2 ... pekis sinici
  5. 5.
    pijamalarını toprak ağası gibi çorabın içine sokup dolaşan pelinsular...
    7 ... corbadaksinekkanadi
  6. 6.
    Cin çağırma bankodur.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan