1. 81.
    Lezbiyen kızların inanılmaz çok olduğu.

Lisede yurtta kaldım ve inanin o gorduklerimden sonra üniversite tercihimi ailemin yanında olacak sekilde yaptım.

Karşı odada devamli birbirinin kucağına oturan öpüşen kızlar vardı. Hayır asla homofobik biri değilim ama bunları da görmek pek memnun etmedi beni alenen.
    5 -2 ... hepbirsonbahar
  2. 82.
    Anlayacağınız leşlermiş efendim

Tam manasıyla leşşş

Kötü kokuyor haliyle.
    3 ... vatanseverterorist
  3. 83.
    Ben üniversite hayatım boyunca sadece 2 ay yurtta kaldım. Yurt sahibi ile sohbetimiz oldu biraz. Evet odamız pisti nispeten ama benden ötürü değildi. Genelde yerde oda arkadaşlarım sigara sardığı için tütün olurdu. Neyse efendim benim kaldığım yıldan sonra kız yurdu oldu bizim yurt. Doktora gittiğimde bizim yurdun sahibiyle karşılaştım. Sohbet ettik biraz. Bir yakınıyor kızlardan bu kadar pislik görmedim ben diye, odaları pislik içinde, egolular, rezalet çıkartıyorlar, seni resmen köle olarak görüyorlar, gram utanmaları yok dedi. Erkeklerin odalarının kızların odalarından çok daha temiz olduklarını ve erkeklerin daha saygılı efendi olduklarını söyledi. Sonraki yılda erkek yurduna çevirdi yurdu zaten.
    1 ... tramessi
  4. 84.
    sanırsın kurye odanın kapısına pizza getiriyorsnsjsn. Gizli gerçeklerdir.
    ... zekaliyim
  5. 85.
    Değişik bir yer. Pis olduğu doğrudur. Ummadığınız yerden ummadığınız şeyler çıkıyor.
    ... wizzy
  6. 86.
    Bir keresinde cidden erkeklerin daha temiz olduğunu anlamama sebep olmuştu bir kız yurdu. Neden girdin diye sormayın tabi.
    2 -2 ... karetta karettalar da ucar
  7. 87.
    Pislik yuvasıdır.
    Bu yerlerde her türlü sinsilik yilanlik ahlaksizlik var siz siz olun eve çıkın, yurtta kalmayin, yoksa sabah uyandığınızda bacak aranizda vibratör bulursunuz.
    6 -1 ... hijyenikcilek
  8. 88.
    Çok duymuştum Duştan çıkıp kafada havlu ile yemekhaneye inen yüzünden hıyar maskesi ile insanlar olmuş.
    3 ... zenith07
  9. 89.
    Kaldigim yurt ile kiz yurdu yakin mesafede. Paramedik bir abinin soyledigine gore her sevgilisiyle tartişan dikkat cekmek icin sinir krizi gecirip ambulansi ariyormus. Siren seslerini ben de bazen duyuyordum.

Bu sene kaldigim yurtta gecen sene kizlar kaliyordu sonra yer degişimi oldu yurtlar degisti. Ranzalarin altlarinda, dolaplarda heryerde sacma sapan sekiller vardi.

Edit/ eksileyenler kız yurdunda gereksizce ambulans cagiranlardir.
    6 -3 ... ferrasini boyatan bilge
  10. 90.
    Her yurtta illahi ilgi cekmeye çalışan bir kaç aptal var. Bunlar sıra şeklinde hergün bir nedenden dolayı bayılıyorlar, sonra ambulanslar falan. Peki ya sonuc; hiçbir şey. her defasında inşallah kızlarda bu sefer bir hastalık cıkar diye dua ediyordum, yazık onlara da..
    8 ... omen tanrem