1. 100.
    karma yurtta kaldığımda gozlemleyebildigim kötü yerlerdir. medeniyet olarak biz erkeklerin çok gerisinde kaldikları bellidir. gece kız yurtlarının önünden geçmek istemez her gectigimde o kötü sözlere maruz kalırdım.
    2 ... taktikyali kasif
  2. 99.
    bir ara kız arkadaşım ve kız kardeşim ne tür olaylar olduğunu anlatırken, neden hiç kimse bu sorunları çıkaran tiplerin ağzına iki tane şaklatmıyor diye kara kara düşünmeme sebep olmuş gerçeklerdir.

ben gece yatıyor olacağım, sen kapıyı tekmeleyeceksin, ayılıp bayılıp bağırıp ortalığı birbirine katacaksın, kalkar senin ananı siker uykuma devam ederim.
    1 ... no god no master
  3. 98.
    Sevgilisi ile telefonda bağıra bağıra kavga eden kezbanların koridoru inletmesi kaçınılmaz olaydır. En son başka bir dişi çıkar ve kafasını koridor duvarına sürter. Olayın sonunda sevgilisinden tekme yiyen ama kendi bitirmiş gibi hissettiren kezbanus ayılıp bayılıp ambulansı yurt önüne getirtmeyi başarır ve hastanede serum yiyip sosyal medyada paylaşıp o hırsla sevgilisi ile geri barışmaya and içer.
    4 ... pismeyenpirinctanesii
  4. 97.
    Biz kız yurdunda birbirimizin suratına bok atarak oyun oynuyor, duvarlara sıçıp sıvıyorduk.
    -1 ... gold tab gibson
  5. 96.
    Kız yurdunu bilmiyorum ama,

Kız kardeşim kız okulunda ve karma okulda okudu.

Lafı açılınca söylediği şuydu: kız okulu çok terbiyesiz, lakayt, edepsiz, pis bir ortam.

Karma okulda cinsiyetler birbirlerinden çekiniyor ve ortam çok daha iyi oluyor.

Kız yurduda böyledir büyük ihtimal.
    2 ... 00gerizekalibucocuk
  6. 95.
    Sınırsız salakça erkek dedikoduları,kapı önünde sevgiliyle yapılan sümüklü muhabbetler(hele ki yeniyse),çoğu karının aşırı pis olması ve o pisliğin üstüne suratına 10 kat makyaj yapmasıdır.Kusmuğum geldi.Yurtta kaldığım her güne lanet olsun.
    10 ... rahmetliophelia
  7. 94.
    kaldığım yurt eskiden kız yurduymuş bu yüzden döşeklerde kan lekesi vardı erkek yurduna çevrilme nedeni ise lezbiyen ilişkiler yaşanıyormuş.
    3 ... bruce dickinson
  8. 93.
    kızlardan soğutan gerçeklerdir. bilmemek daha iyi.
    2 -1 ... kan tutan kasap
  9. 92.
    Bu sene kız yurdunda kalabilirim bu yüzden entry okuyup korkmak istemiyorum.
    1 -1 ... satanist keci
  10. 91.
    Mis gibi parfüm kokulu, bakımlı kızların tuvaleti boklu bırakmaları.
    7 ... neler de bilirmis bu