1. 1.
    cevabı başlığın içinde olan sorudur. çünkü onlar kız ve anlamlı anlamsız her entryleri artı oylanmak zorunda. acıyorum böyle 2 oy verip sevişebileceğini sanan yazarlara. 2 memesi ve 1 vajinası olan her dişi rahatlıkla artı karmaya ulaşabiliyor. beynini evde bıraksa bile. he diyeceksiniz ki sanane? haklısınız benim karma zaten eksi 500 e geliyor da adam akıllı yazan erkek kardeşlerimizin artı karmalı dostlarımızın hakkı yeniyor sitemim buna.
    1 -3 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    çünkü bu devir de önemli olan düşüncelerin değil bu devirde önemli olan kim olduğun hangi konumda olduğun gibi şeylerdir. insanlar düşüncelerini bu kalıplar doğrultusunda değerlendirir.
    ... rebel12
  3. 3.
    sözlüğe dair yürek burkan durumsallı sorunsal.

troll mroll ama bu sefer haklı. ben de açacaktım aynı başlığı üşendim.

neyse;

bence bu durum erkek yazarların dişi bireylere kendilerini gösterme gayretinden kaynaklanıyor.

yani bir erkek ve bir bayansı insan alt alta aynı entryleri girse, kadın yazar abartısız 2 kat fazla oy alır.

istediğiniz başlığın altına girip entryleri süzerek bu durumu teyit edebilirsiniz.

büzütüf ayrımcılık.
    3 ... lucius vorenuss
  4. 4.
    kız yazarların entryleri neden artı oy alıyor
    3 ... kaybolan ruhun penasi
  5. 5.
    sözlüğe dair yürek burkan durumsallı sorunsal.

troll mroll ama bu sefer haklı. ben de açacaktım aynı başlığı üşendim.

neyse;

bence bu durum erkek yazarların dişi bireylere kendilerini gösterme gayretinden kaynaklanıyor.

yani aynı kelimelerle alt alta bir erkek ve bir bayansı insan aynı entryleri girse, kadın yazar abartısız 2 kat fazla oy alır.

istediğiniz başlığın altına girip entryleri süzerek bu durumu teyit edebilirsiniz.

büzütüf ayrımcılık.

hadi deneyelim.
    6 -1 ... marrshmeow