1. 11.
  hacı normalde kitap, hayvan sevgisi özellikle kedi, romantizim, kahve, çevreci, siyaseten muhalefet olmak, kadın hakları felanda artık onlarda işlemiyor duyar kasmak felan hikaye böyle tavlayamazsın. devir libyalıların devri. bir kız için neden kendin olmayan biri gibi gözükesin. " ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol. " buarada kızlar tavlanmaz onlar size tavolur. kafalarındaki beyaz atlı prense uyarsanız bu iş olmuştur yoksa işiniz zor. kadınlar akıl ve mantıksal değil duygusal bakarlar işlere. şöyle örnek veriyim manken gibi kızı kendi eli ayağıyla tavlarken, bir sürü kız bana düşerken. şişman kendini beğenmiş vasat bir kızı ne yapsam tavlayamadım. bu işlerin garantisi, iadesi, mahsuplaşması olmaz.
  2 ... minmimeranim
 2. 12.
  pembe götlü samimiyetsizce duyar kasan bir ılık olacağına "başkası olma kendin ol böyle çok daha gözelsin!"
  3 ... fikrimfirarda
 3. 13.
  Kadına şiddet bence de. Hatta olayı abartıp erkekliğimden utanıyorum, çükümü kesip atacam gibi cümleler kurun. Kesin garanti bu iş. Ama sakın gaza gelip çükünüzü felan kesmeyin, çünkü kızı siz çükemesseniz o kendini çüktürecek birini bulur.
  3 ... solo resital
 4. 14.
  yahu rüyanızda da mı görmüyorsunuz hiç?
  3 ... masklavi
 5. 15.
  -kadına şiddeti eleştirmek.
  -kadın kılık kıyafetine karışan erkekleri eleştirmek.

  twitter'da bol miktarda bu konular üzerinden duyar kasan ilgi karşılığında erkeklerle yatan erkekler var.
  gerçekten böyle düşünse ve düşündüğü için yazsa eyvallah diyeceğim ama sadece prim için yazıyorlar. 3-5 fav 4-5 takipçi için. blockla blockla bitmiyorlar. evet, maalesef.
  3 ... citius altius fortius
 6. 16.
  Bak söylediğimin aynısını söyle sana düşer hemen
  'Gadınlar birçok haksızlığa uğruyor erkekler tarafından erkek olmaktan utanıyorum. Senin gibi bir kadının yeri saraylardır. Başımın üstünde yerin var. Geçmişin hiç önemli dğeil bir kadın aşk yaşayamaz mı. Sen beni sevmesende severim. Sen beni aldatsan da aşk yaşıyor derim. Sen beni tekmelesende elhamdülillah çekerim. Sen bir meleksin ama kanatlarını pislik erkekler kırmışlar. Gel kuçu kuçu de gelirim hoşt de giderim Köpeğin olam hav hav havvvv.'
  4 ... lenova
 7. 17.
  iki tane itle kediyle fotoğrafın olsun

  hepsi yatağına girer.
  2 -1 ... laz ziya
 8. 18.
  surekli turk kahvesi icip yaninda kucuk sacma cikolatalari yemeyi cok seviyormus gibi yapacaksin.

  bence hemen feminizm icerikli bir kitap al yanina turk kahvesi onun yanina kucuk bir cikolata koy kirmizi oje surup kitabin ucundan tutarak fotograf cekmelisin.
  3 ... beton baris
 9. 19.
  Zamanında meriç müzisyenin biri şortlu kız ve bakkal amcanın hikayesi gibi bir gudik hikaye yazmıştı. Bir miktar linç yese de hatırı sayılır bir kitleden destek de gördü. Eh, herkes ekmeğine bakıyor neticede ne düşerse kardır diye düşündüyse demek.
  1 ... mmrnmhrm