1. 1.
  Genelde karşı cinsin ilgisini çektiği iddia edilen bu güzide ensturmanın, kızları tavlama girişiminde kullanılmasıdır. 3 şarkı çalıp söyleyerek, yazlık mekandaki tüm kızları etkisi altına alabileceğini düşünür bu kişiler (gitara kız tavlamak için başlayan insanlar). Çalmaya başlamaya karar verdikten 1 ay sonra, ''bu ne lan, başka yollarla da tavlarız'' diye vazgeçmesi yüksek ihtimaldir. Genelde bu kişiler gitar çalan bir kişiyi gördüklerinde ''ben de çalmıştım zamanında, ama bıraktık olmadı'' gibi cümleler kurarlar.
  2 ... hendrix
 2. 2.
  (bkz: yedigun mojo)
  ... painkiller
 3. 3.
  eğer gitar olayı kız tavlamakta başarısızlığa uğrar ise ileriki safha olarak bir köpek edinilir. sahilde dolaştırılırken köpeciğini seven kızlarla muhabbete girilmeye çalışılır.
  (bkz: ileri kız tavlama teknikleri) muhabbet kuşu yayınları. kuşe kağıt. 31.baskı 2000 adet (2006)
  3 ... balsikeste baysungur
 4. 4.
  (bkz: kız tavlama hayvanı olarak köpek) *
  1 ... hendrix
 5. 5.
  vasatın altında sürünen heriflerin vasatın altında olduğunun farkında olmayan kızları tavlama aracı gördüğü için populer olmuştur gitar.tavlama aracı olması fikri sadece çalanın zannettiği bişeydir.hiçbir kız da gitar çalan herife tav olmaz.herkes gitar çalıyo zaten artık.
  ama davul öyle mi?neyse...ama gitar daha kolay gitar çalmaya devam etsin o arkadaşlar.hem sahilde davul çalınamaz o yüzden kitle kaybedersiniz.gitar çalın gitar.ahahah

  süper davul çalarım ben.kaslıyım da.ne kızlarla beraber oluyorum bi bilseniz...

  gitarmış..."lan sen o suratla senfoni yönetsen nolur" demek istiyorum bu saikle gitar'a başlayanlara...
  -2 ... hiyaragasi
 6. 6.
  kızlarımızın gitar çalan erkeğe olan ilgisini farkeden çakalların bu durumu kız kaldırma aracı olarak kullanmaya çalışması. bunlar 100 metreden ayırt edilir ayrı mesele..
  ... tinkerbell
 7. 7.
  çok işe yarar efendim. bakın nasıl da kızları tavladım. ayrıca da çok süper gitar çalarım. akdeniz akşamlarının vazgeçilmeziyimdir efendim. -akdeniz akşamları diyerek de kinaye yaptım anlayın artık nasıl bir insan olduğumu- ama hiçbir kız bana gerçek aşkı tattıramadı. hepsi benimle ya param ya son model arabam için birlikte oldu. beni bu yönlerim için değil ben olduğum için sevecek bağyanı aramaktayım. *
  1 ... st27
 8. 8.
  (bkz: akdeniz aksamlari)
  2 ... mulayim
 9. 9.
  yanına yaz mevsimi ve kumsalı da aldı mı yazlık mekan hatunlarının tavlanabileceği hadisedir,yerine göre başarılı olma ihtimali yüksektir.
  yalnız;
  bu gitar tıngırdatma olayı bir süre sonra kabak tadı vereceğinden,
  kısa dönem ilişkilerine heves eden gençlere tavsiye olunur.
  ... jansery
 10. 10.
  (bkz: avatarina gitarli resmini koyan erkek)
  ... meureate