1. 1.
  erkek kişisi sübyancı değil ise ileride büyük sorunların habercisi olan kız taklidi davranışıdır. özellikle seksi bir kız sevgili için hiç yakışmayan bir davranıştır.
  ... 3 b deki aynura asik cocuk
 2. 2.
  kız veya kadın olma durumuyla alakalı olmayıp, oldukça itici olan konuşma türüdür.
  ... bateri
 3. 3.
  (bkz: kız sevgili) * *
  5 ... leftist mevlana
 4. 4.
  sinir bozar.
  ... abica
 5. 5.
  ilgi çekici olmaya çalışır ama daha çok kendini rezil ettiğini fark etmez bile.
  ... sebican
 6. 6.
  (bkz: bir sevgili çeşidi olarak kız)

  Genel olarak itici olsa da, onu kırmamak amacıyla söylemez.
  1 ... cok gulen mutsuz adam
 7. 7.
  kendi özel hayatlarında kendilerine çekici geliyorsa problem yaratmayacak olan durum. her ilişkide çiftlerin kendilerine özgü bir dili vardır. bu dili sadece kendileri anlarlar. dışardan bakanlara itici gelebilir. bu yüzden rezil olmamak için, toplum içersinde değil, yalnız kaldıklarında bu şekilde konuşmalıdırlar.
  1 ... babavepic
 8. 8.
  kıza eşlik eden erkekle acayip güzel olan eylemdir bebek taklidi. örneğin; k: yoymuş e:uf oymuş sana yoymuş k:bana da uf oymuş. ki bazen bunun bütün bir yol sürdüğü de görülmüştür.
  1 -1 ... hellomellobeybe
 9. 9.
  ayrı bir sevişme biçimidir. he pedofili ye her zaman karşıyımdır o ayrı.
  ... kolasikacmisasit
 10. 10.
  yeri ve zamanı bilinerek yapıldığında çok yadırganmayan durumdur. zira neredeyse bütün çiftlerin arasında vardır. ciddi bir konuşmanın ortasında yapılınca insanı daha bir ciddiyete sevk eden durumdur ki sinir kat sayısını yükseltebilir. durum aslında ilişkinin masumiyet safhasıdır ancak çoğu zaman bu safhanın cinsellik safhasına yükselmesi an meselesidir. her ne kadar sübyancılık koksa da aslı başkadır. başka bir deyişle who is your daddy durumudur.
  ... hot source