1. 1.
    Kadınlarda insan... sen hiç bir köpekle beraber oldunmu? bir atın 1 metrelik penisini cart diye vajinana soktuğunu hissettinmi? 15 tane takıntılı heriften cük yiyip 16.Si nerde diye soracak kadın var burda... bir köpeğin ici kemik dolu semsert penisiyle hangi erkek yarışabilir?
    1 -11 ... oolalala
  2. 2.
    Bu başlık altında neler oluyor oğlum? Hasta mısınız siz?
    4 -2 ... hannah mckay
  3. 3.
    Başlığa bak birde yorumlara. Manyadınız mı oğlum siz? Bu neyin kafası? Burası eli s. kinde gezen ergen yuvası olmuş görmeyeli. Bi akıllı olun amk.
    ... sahibinden
  4. 4.
    inanmayın burda kız filan yok hepsi erkek.Ben hatun kişiyim diyen den ispat isteyn boşuna yormayın kendi beyinciğinizi.
    -1 ... canbaba59
  5. 5.
    Kim kimi koparıyor kendi payına.

kız olduğunu ima eden yazarlar
    3 -1 ... promer
  6. 6.
    Ne oluyor kardeşim ne bu tantana?
    4 ... sosyalist ceyda
  7. 7.
    ima etsek ne olur. En fazla mesaj atarlar, nickaltı yazarlar cevap vermeyiz olur biter. Fazla tantana yapmaya, tatava yapmaya gerek yok.
    4 ... kedi peri
  8. 8.
    ima etseler ne olur bazıları mesaj alımını kapatmış.
    cidden ben burda kız olduğunu düşünmüyorum. lisedeyken kız nickyle hesap açıp erkekleri işletirdik.

geçen bilerek erkeklerin bile zor bileceği arabaları yazdım bir yazar beğenmiş ya erkek ya da oto sanayinde felan kaportacı.

sözlükten bir kaç kız olduklarını umut ettiğim yazarlarla konuşmuşluğum var ama hiç inandırıcı gelmedi hatta biri işletiyor sandım.

ha varsa da 30 unu aşmış akşama kadar kısır kek poğaça yapan o gün partisi senin o gün bartisi onun gezen felan gri eşofman ozonlu tişört kombinli felandır. hatta öğretmenlerimden bile olabilir buralarda.
    -4 ... minmimeranim
  9. 9.
    belirli özelliklere sahip yazarlar grubu.

hiç ima etmedim. gerekirse doğrudan söylüyorum, imayla falan işim olmaz. kimseye de kanıtlamak zorunda değilim. ayrıca burada bulunan her kadın aynı olmak ya da sizinle sohbet etmek zorunda değil. herkesin burada bulunma amacı farklı. benimkini bilen biliyor, bilmeyen de entrylerden anlar zaten kafası azıcık çalışıyorsa.

burayı erkekler koğuşu zannedip burada kız yok modunda takılanlara da sadece gülüp geçiyorum. her işi bitirdiler, cinsiyetimize karar vermeleri kaldı.
    7 -1 ... meja
  10. 10.
    ima mı... çatır çatır geliriz oolum biz.
    Kadınım. Kadın.
    1 ... marco stanley fogg