1. 1.
    insanı üzen durumdur.
    -2 ... cukunu avuclayan barbaros
  2. 2.
    rahat rahat gezip tozabileceğin kimsenin olmaması demek.
    ... loup
  3. 3.
    Potansiyel bir sevgilinizin olmamasıdır.
    -2 ... cukunu avuclayan barbaros
  4. 4.
    dolu.

evet.
    ... soren
  5. 5.
    Eğer ki kız kardeşinizde yoksa kız ayarlama konusunda yardımcı olacak bir müttefikten eksik kalmaktır. Ama korkmayın, sizi kendinizi geliştirmeye yönlendireceğinden ileride daha şanslı olursunuz. öldürmeyen şey güçlendirir nede olsa.
    ... humussuztoprak
  6. 6.
    Keşke olmasa.

Tam 18 yıl boyunca hiç görmemiştim.. birden geldiler.. siktir bunlar kim? Güzel kızlardı. Hem neyin kuzeni bu? Ömrümde görmemişim, hiç bir duygusal bağım yok.. isimlerini şuan unuttum bile. almanya dan gelmiş 4 kız.. sefa icinde yaşamaları fiziklerine vurmuş, ömründe dert ne bilmeyen tipler..

Hemen git biraz gezdir bunlari, kaynaşın moduyla zorla dışarı attılar bizi.. bir yaz günü antalya.. ahah lan ben nereyi gezdireyim? Kızlar club mlab var mi diyor. Ulan olmaz mi embesil.. ama benim ruhumun yeri orası değil diyerek aldım bunlari, oturduk sahile, sanki 4 kız arkadaşımla gibi bira içtik. rahattılar.. anlatmayayım simdi.. sonra eve döndük. Daha da görmedim. Neyin kuzeni şimdi bu amk ya ahah. Daha görmediğim 5 6 sı daha var. Arada whatsappysn +49 lu mesajlar geliyor.. Tanrı göstermesin, neler olur bilmem.

Edit: simdi eksileyen tipler, demek istediğim.. uğraşmak istemememdi.. lakin siz kuzen sikiciler ve kuzene vericilerin aklı hep orada.. Ve donun sulalenize bir bakın, kuzenini karısı, kocası yapmışlari görürsünüz, gidin onlara laf edin.. ne dedim de kudurdunuz lan ahaha?
    -5 ... mdhouse