1. 1.
  hayırlı bacılar arkadaşlar...

  attığı ilk adımlardan itibaren itinayla takip ederek başına bir musibetin gelmesine engel olduğunuz, birileri üzerine piçliğine su atar da t-shirt altından göğüsleri gözükür diye aldığı beyaz t-shirt'leri makasla kesip toz bezi yaptığınız, malum parklarda eylem falan yapmaya gitmesin diye beş gün boyunca tuvalete kitleyip aç susuz bıraktığınız kız kardeşinizin sizden gizli gizli rock'n cock gibi bir festivale katılması ve boyu sahneyi görmeye yetmediği için çam yarması gibi bir adamın omuzlarına çıkmasıdır.

  patronunuzun türlü tacizlerine maruz kaldığınız bir günün ardından yorgun argın eve gelir ve keyfiniz yerine gelsin diye müzik kanallarını dolanmaya başlarsınız. akşamüstü olduğundan müzik kanallarının çoğunun sağ kısmında ''35 yaşında dulum, yanıyorum, arada sırada dertleşecek büyük boy bir penis arıyorum.'' gibi yazılar akmaya başlamıştır. kanalları değiştirirken gözünüze dream tv'deki canlı yayın takılır. nedir ne değildir diye göz atarken omuzlara ve kucaklara alınan kızlar ekrana getirilirler. kaderin cilvesidir ki kız kardeşinizi iri yarı ve kaplan dövmeli bir erkeğin omuzlarına çıkmış bir şekilde, böyle göğüslerine kadar çektiği kolsuz t-shirtle ve minicik etekle siyah ojeler sürdüğü kırılası elleriyle devil horns işareti yaparken görürsünüz...

  allah'ım sen takkeme mukayyet ol, düşünsenize omuzlarına çıktığı herif de gevrek gevrek gülüyor böyle bacaklara öpücükler konduruyor arada...

  meğerse her molada ne kadar namuslu olduğunu iş arkadaşlarınıza ballandıra ballandıra anlattığınız kız kardeşiniz gizli gizli etrafta onlarca tahrip gücü yüksek penisin cirit attığı festivallere katılıyor, beleş coca colaları kesmeyi unuttuğunuz beyaz t-shirtünün üstüne döküp; gözlerini yeni güne farklı çadırlarda ve kucaklarda açıyordur...

  idam için tavana ip asıp beklemeye koyulursunuz. kız kardeşiniz kapıdan içeri adımını atar atmaz tamer karadağlı bakışı atarak, ''gel şöyle az konuşcaklarım var senle.'' deyip karşınıza oturtursunuz. tam böyle sevecekmiş gibi elinizi suratına doğru uzatır, tokadı şakkk diye basıp ''anlat lan o.ospu, kaç kişinin çadırında yattın rock'n coke'ta ?'' diye bağırıp sandalyeye basmasını emredersiniz. kız kardeşinizin boynuna ipi geçirdikten sonra ayaklarının altındaki sandalyeye tekmeyi vurur, gözyaşları içinde boğuluşunu izlersiniz.

  sonra her gün laz ziya gibi pikaba oy asiye plağını takar, üstünüzde robdöşambr, sağ elinizle omzunuzu ovuşturduktan sonra viskiden yudumlayıp adam cebinde taşır senin gibi bacıyı filan diye türkü söylersiniz...

  kız kardeşin rock n coke ta omuzlara çıkması
  55 -12 ... etuuu
 2. 2.
  insanı kahreden olay.
  (bkz: yazarların sorunları)
  1 -1 ... illuminatici
 3. 3.
  umrum olmayan durumdur. isterlerse kucaktan kucağa atsınlar kevaşeleri. müge anlı'ya çıkıp çok ararlar sonra ağabeylerini.
  2 -2 ... people are still having sex
 4. 4.
  sadece omuzlara çıktıysa, sevin derim.
  4 ... sonbirdefa
 5. 5.
  (bkz: tahrip gücü yüksek penis)
  (bkz: yaran başlıklar)

  bacaklarının omuzlara çıkmasındansa tercih edilebilinecek durum.
  2 ... d3xter
 6. 6.
  göğüslerini açmadığı sürece sorun yoktur.
  ... memocan2468
 7. 7.
  (bkz: seks hikayeleri)
  ... bluebeach
 8. 8.
  sapık beyinlerin, tıpkı google sex servislerindeki iğrenç ötesi hikaye ve yorumlarda olduğu gibi bir nevi hayvani dürtülerindeki zihniyet ve fantazilerini yaşatma şeklini ifade eden cümleciktir.
  -1 ... alphonse lavallee
 9. 9.
  (bkz: rock n cock) (bkz: rock n coke) 1 kelimeyle hersey degisir *
  ... polimorfik
 10. 10.
  bu sözlüğü sevmeme sebep olan bir entry daha, ''allah'ım sen takkeme mukayyet ol'' ve ''malum parklarda eylem falan yapmaya gitmesin diye beş gün boyunca tuvalete kitleyip aç susuz bıraktığınız kız kardeşiniz'' aga bu yazarda iş var demedi demeyin, adam resmen senaryo yazmış, emeğe saygı aga.

  son olarak paylaştığı resimde kız da insanın içini vıcık vıcık eden tiplerden, adamın omuzlarında o kaltak ağzını nasıl o şekilde ayırmış tecrübeli belli ki.
  2 ... seraedda