1. 11.
    insanların üzerinden namus abidesi kesildiği konudur. durex almalar, ağız burun dağıtmalar... bu kişilerin kız kardeşleri, bakire kalma yolları üzerine isviçreli bilim adamları'ndan daha fazla çalıştıkları için, bu arkadaşlar, dünya'nın en namuslu, arı, kanı, zarı temiz adamlarıdır. kendileri sevişirler ama onlar erkektir nede olsa, seviştiklerinin de abileri yoktur, olsada önemli değildir.

bekaret, kızkardeş gibi başlığı ilgilendiren konularda, başlığın içini doldurabilecek cümlelerin varsa aktarırsın, lafsalatası yaparak, namusçuluk oynamayın.
    30 -10 ... rockandroll
  2. 12.
    -abi, ben verdim.
    +oo iyi iyi. ben seni çok seviyorum. kardeşimsin sen benim.
    -ee başka bişey demiycen mi?
    +yahu ne diyim ne var bunda? namusu iki bacak arasında mı arıyıcaz şimdi sevgili kardeşim benim. yobaz mıyız biz?
    -koltuk altında mı arıyalım abi?
    +sen bunlara kafanı yormaaa. ver gitsin. her türlü muameleyi de yap.
    -sen ne iş yaparsın abi?
    +bende böyle senin gibi başka ailelerin kızlarını tavlıyorum. geziyoruz dolaşıyoruz biraz. sonra pes fifa falan derken malı götürüyorum.
    -hmm.
    +bunlar artık normal şeyler. namusmuş, kültürmüş türk aile yapısıymış... haha. sen keyfine bak canım ya. salla gitsin.
    -iyi o zaman ben bu gece kamillerdeyim. beklemeyin beni.
    +tabiki, nasıl istersen. sikilmiş götün de davası olmaz zaten bu saatten sonra.
    115 -98 ... kirk dokuz elli
  3. 13.
    tanım: sözlük yazarının ilgi çekme adına, varlığı şüpheli kız kardeşini zan altında bırakılmasıdır.

bonus: bize ne sizin deliğinizden zarınızdan, eniştenin çükünün boyutlarınıda tartışırsınız yakında ama bunları gidin evinizde yapın. ilgi çekmek için sol frame in ebesiyle uğraşmayın. sol frame inde bir zarı var, kevgire çevirmeyin...
    63 -17 ... cavit
  4. 14.
    başlık altındaki namus hezeyanları için;

(bkz: her sevgilim versin kardeşim bakire olsun) *
    (bkz: allah düşmanımın başına vermesin herkes bana versin)
    28 -13 ... rockandroll
  5. 15.
    - abi ben bakire degilim.
    + nasil yani?
    - hasanla sevistik...
    + o zaman orta boy pizza geliyor!..
    - abi sey... ahmetle de sevistik!
    + aferin! pizza buyuk boy olsun!

(bkz: kardesinin mahremiyetini sozluge yazan zihniyet)
    91 -39 ... ruhsuz
  6. 16.
    tuhaf bir durum. çünkü çoğu insan, bir olay anlatılınca o olayı duyduğu anda kafasında canlandırır.
    bakire olmamak namussuzluk değil -entrylerimi okuyan insanlar bilirler bu konuda düşüncelerimi- ama bunu gidip abiye anlatmaya ne gerek var ? hangi pozisyonda yaptığını da anlatsın bari, canlandırma en azından doğru olur.
    27 -7 ... paradisperdu
  7. 17.
    (bkz: kızkardeşten günceler)

gerçekmiş lan!
    6 ... bedevix
  8. 18.
    yazar icin normal bir durumdur, cünkü o da baskalarinin kiz kardeslerini yemis. yani bu kadar mezhebi genis olmak icin nasil bir iskembe olmasi lazim insanda, anlamis degilim. tabiki olan olmus, fakat nasil bir aile ici egitim ve görgü aldi ki bu insanlar bu kadar (hayvandan asagi) derecede genis olabiliyorlar.
    11 -16 ... aslan avcisi
  9. 19.
    bir kız sevgilisi için fifa öğreniyorsa sevgilisini çok seviyor demekmiş. pehhhhhh.

- hanım koş, sevginin değeri fifayla mifayla ölçülecek kadar düşmüş!!
    21 -16 ... posttenebraslux
  10. 20.
    kız kardeş evlendikten sonra diyorsa bunu hiç sorun yoktur.
    11 -11 ... tocarg