1. 1.
  hayırlı günler arkadaşlar...

  kız kardeşi kürt penisiyle mesajlaşırken yakalamak

  yıllarca başka erkeklerden içi altın dolu bir hazine gibi koruduğunuz, o gizli bahçesini evleneceği adama saklaması için elinizden geleni yaptığınız, küçük yaşlardan itibaren her gün okula bizzat getirip götürdüğünüz, üniversiteyi bile yakında okusun gözüm üzerinde olsun düşüncesiyle bankadan kredi çekip 20 bin rtl'ye evin yakınındaki özel üniversiteye kaydettirdiğiniz kız kardeşi, maalesef tüm çabalara rağmen kurtaramayarak; meşhur iriliği ve sağlamlığıyla zihinlere kazınmış, samimi ve dürüst kişiliğiyle her daim övgüyü hak eden, tüm kainatın ilgisine ve sevgisine mazhar olmuş, turist bayanların ta uzaklardan kalkıp sırf onunla bir kez olsun kucaklaşabilme umuduyla memleketlerini bırakıp geldiği zengin ve haylaz bir kürt penisiyle mesajlaşırken yakalamak ve oracıkta fenalaşmaktır...

  her ne kadar kız kardeşinizin bir kürt penisiyle sohbet etmesi ve arkadaşlık kurmasıyla gurur duysanız da yine de işin içinde şüphe ve gizli işler çevirme durumları olunca dayanamaz ve kız kardeşi derhal hesaba çekersiniz. hemen kız kardeşi çırılçıplak soyup acaba çürüğe çıkmış mı diye kontrol edersiniz, sanki daha önceden vurgun yemiş bu sevdadan vurgun yemiş gibi bir ifade vardır suratında böyle yere bakmaktadır, aynı zamanda da yüzünde ilginç bi tebessüm vardır hani "abi kızma ben istedim böyle olmasını" gibi bir gülümseme vardır yüzünde. utançtan gebermek üzeresinizdir. hemen telefonu elinden hızlıca alıp mesajlara bir de bakarsınız ki iş işten geçmiştir. meğer sizin o her şeyden sakınıp koruduğunuz minik kız kardeşiniz büyümüş ve esenyurt tekstil atölyelerinin arka depolarında falan elin tanımadığınız etmediğiniz koskoca haylaz zengin piçi kürt penisleriyle meşk ediyordur.

  sinirden çılgına dönüp kız kardeşi ayağından balkon demirine zincirlersiniz ve tüm mahallelinin gözü önünde 99 kırbaç cezasıyla tüm vücudunu kullanılamaz hale getirip öyle bir daha yabancı penislerle arkadaşlık kurmaması ve telefonlardan sizden gizli y.rak düşkünü kızlar gibi mesajlaşmaması için büyük bir ceza verirsiniz...
  9 -47 ... etuuu
 2. 2.
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler), söylemini akla getiren bir şeydir...
  5 ... strummer
 3. 3.
  evlendirin gitsin bir daha da arayıp sormayın.
  ... enterrassanadam
 4. 4.
  (bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği)
  (bkz: kadın düşmanlığı)
  2 -1 ... usualsuspects
 5. 5.
  dünyada mesajlaşabilen penisler olduğunu gösterir.
  2 ... siyah mont
 6. 6.
  kürt penisi bilinç altına girdikten sonra kurulan fantezilerin sonucu ortaya çıkan durum. penisi içine alamayınca hırstan yapılanlar.
  ... inderex
 7. 7.
  (bkz: bir alet mesajınız var)
  3 ... bencereninperdesi
 8. 8.
  bir insanı "kürt penisi" diye tanımlayarak, bu topraklarda huzurlu yaşamanın artık oldukça ütopik olduğunu kanıtlayan entry.
  kadın düşmanlığından bahsetmiyorum bile.
  bir kadın olarak, bu ülkenin bir vatandaşı olarak, bu ülkede bu koşullarda yaşadığımı hatırlatan bu zihniyete sonsuz teşekkürler.
  1 -3 ... cherry blossom girl
 9. 9.
  Kürt penisi çok korkutmuş ya da incitmiş olmalı ki ülkede ayrımcııga sebebiyet veren entry giriliyor!
  -2 ... intfakiri
 10. 10.
  (bkz: kürtlerin penislerinin olduğunu gösterme çabası) kız kardeş kürtse bir şey diyemem ama eğer sağlam penis arıyorsa atların penisiyle mesajlaşsın. hem böylece varolan hayvan sevgisi de daha bir artar.
  1 ... atinbeyni