1. 1.
    Yeni bir kız ile tanışırsın ve sana kız hakkında detaylı rapor sunarlar.

Erkek kanka böyle değildir.

Medyadaki gözün olurlar senin yerine de stalklarlar tam organize suç örgütü.

Beğendiğin kız onun çevresinde ise onun etki alanında ise detaylı bir eylem planı ve istihbarat raporu sunup normal bir tanışma evresi ayarlamak da kız kankanın görevidir. Bu sayede arkanda gizli bir koruyucu melek olduğunu bilerek flört edebilirsin.

Tabi ben bir sürü kız kankama rağmen ilişkilerim konusunda onlara hep bir mesafe koymayı ve işin görümcelik kısmına bakmalarını tercih ederim. Çünkü avımı kendim avlamayı seviyorum. Gene de iyi gün kurtarırlar. Zaman mekan ayarlamak konusunda master dırlar.

Bu hizmetlerden kadınlara saygısı olmayıp. Kadın sadece amdır s..lir kafasındaki barzolar faydalanamaz. Onlar köyüne dönüp köyden kız alsın.
    ... uzay muhtari
  2. 2.
    faydalarından çok zararlarını gördüm.
    2 ... yeteryahu1928
  3. 3.
    ilk önce onun yakın arkadaşlarını en son kendisini sikersiniz. Pr yapmak için birebirdir.
    2 ... mavrothalassa
  4. 4.
    bi boka yaramıyorlar.

zamanında en yakın arkadaşıyla seviştim diye bana herkesin içinde ağzına geleni saymışlığı vardır bir tanesinin.

ulan kahpe sen bir grubun davulcusundan vokaline kadar verip üstelik arkalarından taşak geçerken sorun yok da ben üç vakte kadar kavga edip yol vereceğin kızı hoplatınca mı ahlak bekçisi kesiliyorsun amk?
    1 -2 ... nesgayfe
  5. 5.
    Kendime dahi itiraf edemediğim duyguları paylaşabiliyor olmak .
    -1 ... turuncuuu