1. 1.
    türkiye'deki düzeni çözüp başına bir şey gelmeyeceğini bilerek rahat rahat kız kaçırıp, parkta oynayan 8 yaşındaki çocuğu taciz eden afgan şahıs. çünkü bu ülkede hükümet eleştirmek dışında yaptığınız suçların bi önemi yok. insan da öldürseniz, uyuşturucu da satsanız, çocuk da taciz etseniz bi şekilde yaptığınız yanınıza kar kalıyor.

https://millethaberleri.c...ine-de-serbest-kaldi/845/
    4 -1 ... sezzai
  2. 2.
    Adam değildir, Türkiye adaletidir.

Böyle insanları polise teslim etmeyeceksin. Polis gelene kadar, imam pamuğu tıkmış olması gerekir. Siz ne zannediyorsunuz? Polis çok mu meraklı o tür insanları kurtarmaya?
    Tabiki hayır, nasıl sövüyorlar biliyormusunuz, öldürsenize lan biz gelene kadar diyerek. Polis gördüğü halde kurtarmak zorunda, yasalar bu yönde. Savcıda, kardeşim tamam sen çık, biraz daha tacizle milleti. Ama bir dahaki sefere biraz daha performans sergile tacizle kalma demekte. Ben bundan bunu anlarım.

Yakalandığı an, ulu orta karambole gebertilmesi gerekir.

Edit: vurdukça, Allah'ın adını verip tövbe ettikçe, daha bir vuracaksın.
    6 ... universitemezunuaskdoktoru
  3. 3.
    ne olacak sonunda bu gibi bir başka eylem yapmaya çalışırken yakalanıp linç edilerek öldürülecek daha sonra da onu linç edenler için adalet mekanizması ne kadar hızlı işliyor hep birlikte izleyeceğiz.

herkesin kendi adaletini kendisinin sağlamaya çalışması demek adalet mekanizmasının çökmesi demektir.
    ... flat head
  4. 4.
    bir kereden bir şey olmaz diyen bakanlarımız olduğu sürece....
    ... lagavulinvebazlama
  5. 5.
    Hırsız var dese müebbet yiyecek adamdır.
    Ama çoluğa çocuğa tecavüz ederse serbest kalır.

(bkz: Yeni Türkiye)
    8 -3 ... alkolik oldum
  6. 6.
    Dün sudanlı ondan önceki gün suriyeli bugün afgan ne oluyor bu ülkeye neler oluyor...
    Başımızınüstünde yeri var lafını fazla mı abarttık...
    ... gezdimgordumyenildim
  7. 7.
    devlet eli ile hepimizi mikecek demektir.
    ... cizlavit