1. 1.
    aile trajedisinin ilk adımıdır. işgüzar baba gelinin ailesini beğenmez. oğlu şaşkın bir şekilde babasına bakar, anne ne yapacağını bilemez.

geçen bir tanıdığımın başına geldi. komik lan, bu devirde hala böyle şeyler.
    1 -1 ... zurarda
  2. 2.
    zamanında bizim pederin yaptığı yaran olaydır.
    abim için görücü birini buldular akşam gidilecek. herkes tam teşekküllü hazırlandı. takım elbiseler, makyajlar, kokular, vs vs yola çıkıldı.

arabayı ben kullanıyorum abim arkada evi tarif ediyor babamda yanımda oturuyor.
    neyse ben kestirme biliyorum diyip sikko bir yola girdim yol taşlı tümsekli takır tukur gidiyoruz. arada küt diye alt takımdan sesler geliyor.
    babam "senin girdiğin yolun amk bura nere gidiyor lan" dedi. merak etmeyin dedim tam önüne çıkacağız.

30 dakika oldu hala gidiyoruz. babam arada tövbe estafur çekiyor. abim "geç kalacağız kız kaçacak" diyip duruyor. abazaya bağlamış o da.
    bir baktım uzakta birtane tabela göründü belli belirsiz uzunları yaktım tarsus 10 km yazıyor. içimden "anan skm nere geldik" dedim. babam "tarsus ne alaka adana da değiller miydi bunlar" diyerek abime döndü. abim "kız kaçtı yaa yapacağın işin ben senin bizi yalnış getirdi baba otobana çıksın şuradan"
    babam "yok gitmiyorum ben sür eve gidiyoruz amk" diyince abim çıldırdı.
    ben kahkaha atıyorum arkadan kafama vuruyor.
    neyse ki sonradan kız tarafıyla tatlıya bağladılar şu an evliler.
    12 ... kafam bir milyon