1. 1.
  bir soru.

  patlattık desek kızıyorlar, kızlığını bozduk desek ne bu iphone mu bu bozulsun diye cırlıyorlar. tamam o zaman bekaretini kaybetmiştir dedik yine ayaklandılar. hayır düz amına koyduk desek linç edecekler. zındıklar sizi.
  6 -23 ... yasusbi
 2. 2.
  milli olur . Şimdi gidebilirsin.
  10 -1 ... cibe zotu
 3. 3.
  Patlar, patlar. Önce moleküllerine ayrılır, sonra tekrar bambaşka biri olarak yeniden toplanırlar. Dikkat edin patlamaya yakalanmayan.
  5 ... sage mode
 4. 4.
  Tdk ya sorulacak bir soru.

  kelime haznemize yeni bir kelime katacaklardır kesin.

  ancak (bkz: derdini sikeyim butonu)

  ayrıca (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
  4 -1 ... tubifex
 5. 4.
  ekşir mk. çürür kokar sevişmeyin sakın.
  3 -1 ... ille de woman olsun
 6. 5.
  derler derler patlamasa da patladı derler..
  4 -1 ... eskimtrak
 7. 5.
  kizlar ne balon ne araba lastigi ne de yiyecek olduklarindan ne patlarlar ne de bozulurlar; en fazla orgazm olur, olmuyosa olduramamissin zaten. bu tur basliklari acanlar kanimca gunde 4 kez ellere kuvvet, kimsenin yuzune bakmadigi tiplerdir diye tahmin ediyorum sozluk. cinsel aclik bir sure sonra zihinsel bosalmaya neden oluyor sanki, adam artik sadece ordan degil, agizdan falan da bosaliyor. sozcuk secimlerinden cikarim yaptim.
  3 ... vamosalacasa
 8. 6.
  Kasko varsa bişey olmaz.
  6 ... bik bik
 9. 7.
  Istemsizce "of sus salak" dedigim başlık.
  Eksir.
  1 ... ne demis ne demis
 10. 8.
  şu işi o kadar çok büyütüyorsunuz ki patlamak, bozulmak gibi eski orijinalliğini kaybetttiğine yönelik sözler sarf ediyorsunuz.Sanki değerini kaybetmiş gibi.Sadece sevişmiştir olan budur gerisi önemli değildir.Birtakım fizyolojik olaylar neticesinde olan olağan şeylerdir.Hemen bir kılıf takıp büyütmeyelim.
  3 ... turkce karakter ozurlu