1. 1.
    Afedersiniz orospu çocukluğundan hiç farkı yoktur ne kadar saçma bir şey kız için kavga etmek.
    2 -1 ... zimaricetfok3291
  2. 2.
    dama çıkmaktır. dikkat et düşme emi *
    ... tuiran kouma
  3. 3.
    iri bir meme ellemek.
    ... zabaha gadar eglence go on
  4. 4.
    bir kadının seçeneği olmak istemem. seçenekleri arasına alacaksa boş versin gitsin. bir kadın için kavga ederim ama onun onuru gururunu şerefini vb. şeylerini korumak için. eğer bana rakip çıkaracak ise ben bu kadar karaktersiz bir kadına yarim demem. bırakın rakibin olsun. bence o rakip olan hırto benden daha midesizdir. ve seve seve o kadına varır.
    4 ... uzay muhtari
  5. 5.
    Abi eğer hatun sizi başka bir erkekle yarış içerisinde olacağınız bir durumda bıraktıysa lütfen o hatunu bırakın.
    5 ... syrup
  6. 6.
    kız için kavga eden erkeğin asıl amacı o kızdır. belki kızı korumaktır amacı. ayrıntıyı bilmek gerek. insanız biz, öküz değil.
    1 ... biliraver
  7. 7.
    abi o kişi eşinse ve olay başka bir şekilde savuşturulamıyorsa her erkeğin yapması gerekendir.
    1 ... rebel12
  8. 8.
    ben lise ve üniv. de kız uğruna çok kavgalar ettim şahsen.. hem de, ne kavgalar..! güçlü olan kızı kapar.. kız kimi istiyorsa, o kız onundur.. kız beni isteyecek, sen de ona ket koyacan öyle mi..? yok yaaa..! dene de gör..! sen hiç aç karnına benim 21 liği yedin mi..?
    ... kiss kiss bang bang
  9. 9.
    (bkz: gövde gösterisi)
    ... slippin jimmy
  10. 10.
    doğa kanunudur, her erkek dişisi için kavga eder...
    ... keshberfo